پیش از بارداری و قرص ها و آمپول هاااا😷

سلام خانم حکیمی عزیز و دوستان
من سه دوره است که کلومیفن،متفورمین و یک دوره دوفاستون دو دوره هم استرادیول والرات مصرف میکنم که دو دوره دکتر در روز 14 امپول hcj تجویز کردن و باردار نشدم،این دوره که سومین دوره بود به جای hcj امپوال hmg در روز 12و 13سیکل تجویز کردن و گفتن روز 14 با جواب سونو برم پیششون که نتونستم و سفر رفتم
میخوام بدونم ممکنه با بزرگ شدن فولیکول ها اصلا تخمک گذاری نکرده باشم ؟کیت هم استفاده کردم فقط یک روز دو خط همرنگ افتاد
میترسم تبدیل به کیست تخمدان شده باشن فولیکول ها

سلام عزیزم
همون روزی که دو خط افتاده یعنی تخمک گذاری صورت گرفته
اقدام کردین یا نه؟

من سفر بودم نتونستم ولی فردا شبش اقدام کردم
شانس بارداری و از دست دادم درسته؟؟

احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده، وقتی شما برای تعیین جنسیت اقدام می کنید شانس بارداری کمتر میشه چون تعداد نزدیکی ها محدوده. توکل به خدا انشالا هر چی خیره پیش بیاد

راستی من حواسم نبود شما وقتی از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده می کنید نباید از کیت استفاده کنید چون جواب درستی نمیده. به احتمال زیاد در روز خوبی نزدیکی داشتید، معمولا میگن 16 تا 36 ساعت بعد از تزریق آمپول تخمک آزاد میشه

ممنونم خانم حکیمی روزتون بخیر😊

1 Likes

خواهش می کنم
روز شما هم به خیر

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.