پیش از بارداری و تخمک گذاری

سلام خسته نباشید من ۲۱سالمه. هیچ مشکل خاصی خداروشکر ندارم . ۲۴ این ماه دوتا امپول بارداری زدم بدش ۸ ساعت بد امپول نزدیکی داشتم دیگه نزدیکی نداشتم میخواستم بدونم امشب نزدیکی داشته باشم امکان داره باردار بشم

سلام عزیزم
خداروشکر که مشکلی نداشتین
بله نزدیکی داشته باشین

1 Likes

ممنون ببخشید امپول تا چند روز تاثیر داره . آخه من امپول زدم دو روز اول درد شدید سمت راست و چپ بدنم داشتم اما الان کم شده ؟ ببخشید میخواستم بدونم امپول زدم ۸ ساعت بدش نزدیکی داشتم تاثیر داره یا نه

معمولا میگن 12 ساعت بعد از تزریق باید نزدیکی کنین و یک روز درمیون رابطه داشته باشید چون بعد از تزریق آمپول از 12 تا 36 ساعت بعد احتمال داره تخمک آزاد بشه
اگر شما جنسیت پسر می خواین باید یک بار 12 ساعت بعد از آمپول و یک بار 24 ساعت بعد از نزدیکی اول رابطه داشته باشین
به نظر من شما شانس تون رو امتحان کنین و نزدیکی رو داشته باشین

1 Likes

ممنون

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

بله تاثیر داره اما اگر بیشتر نزدیکی می کردین شانس بارداری بیشتر میشد یک بار نزدیکی خیلی کمه

سلام ببخشید میشه بپرسم چه آمپولی زدید؟:slight_smile:

سلام والا نمیدونم رفتم دکتر زنان گفتم میخوام باردار بشم گفتم اقدام کردم نشده بهم قرص داد با دوتا امپول داد که باهم بزنم دو تاشو که روز ۱۲ پری بزنم

آهان…ببخشید پرسیدم چون از این ماه قصد اقدام دارم خواستم بدونم…مرسی

خواهش میکنم این چه حرفیه انشاالله بارداری بشی عزیزم

1 Likes

مرسی عزیزم…همچنین شما و همه ی اونایی که میخوان ایشالا خدا بهشون نی نی سالم بده

فدات آمین

1 Likes

اگه اسپرم مرد ضعیف باشه با امپول باردار میشه

اسم آمپول بارداری چیه؟

نمیدونم عزیزم آخه انگلیسی نوشته بود

آمپول اچ سی جی هست اچ ام جی هم هست

نمیدونم عزیزم اما اگر اسپرم ضعیف باشه حتما باید دارو مصرف کنن همسرتون. آزمایش دادن؟

ممنون تازه ازمایش داره هنوز جواب نیومده

1 Likes

انشالا که مشکلی نداشته باشن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.