پیش از بارداری و اقدام

سلام دوستان آیا سفت شدن زیر شکم از علائم بارداریه؟ یا علامت پریود هم میتونه باشه؟

سفت شدن ربطی ب بارداری نداره

سلام من خيلي كمردرد ودلدرد دارم

من تو این دوسال اینقدر حالتهای متفاوت تجربه کردم که دیگه اصلا نمی تونم بگم چی علامته چیه…انشالله که بارداری دوستم :heart_eyes:

سلام بچه ها سه مااقدام به بارداری کردم پروییدها م نامنظمه حساب کردن گفتن از24تا26موقع تخمک گذاریه بازداشته اقدام کنم

از کیت تخمک گذاری استفاده کن زمانت معلوم بشه

چند روز به موعدت مونده؟ منم کمر درد دارم و هفت روز به موعدمه…:disappointed_relieved:

من اين ماه iui كردم دكتر بهم شياف داده شش عدد مونده ، منم همون هفت هشت روز مونده

1 Likes

نگران نباش…انشالله که بارداری عزیزم…فقط استرس نداشته باش…انشالله هفت هشت روز دیگه خبرای خوب بشنویم ازت… :heart_eyes::hibiscus:

1 Likes

فدات عزيزم ، ان شالله توهم باردارئ ميشى ، انشالله خدا به همه اونايى كه منتظرن بچه بده و به اونايى كه نميخان نده :hugs::heart:

ممنونم…دعای قشنگی بود… :blush::pray:

1 Likes

سلام بچه ها واسه من 24تا26 اردیبهشت تخمک گذاریه اگه هرروز مقاربت داشته باشیم عیب نداره ازچندردززودترمقاربت داشته باشیم امروز24هستش مقاربت داشیتیم دیروز داشتیم

معمولا میگن تو بازه تخمک گذاری روز در میون رابطه داشته باشین… هر روز هم بود عیبی نداره فقط خودتو و شوهرتو تقویت کن

اوکی ممنون انشالله که این ما دیگه خبری بشه

مرسی عزیزم ان شاءالله شما هم هر چی از خدا میخوای بهت بده

سلام من از بعد پریم جلو گیری نکردم آمپول hcgو قرص کلومیفن و تاموکسیفن هم خوردم ده روز دیگه هم موعد پریم هست هرچی تست میزنم منفیه یعنی اصلا امکان بارداریم نیست؟:worried:

وقتی بی بی چکم منفی شد خیلی تو ذوقم خورد:sleepy:

کسی نیس؟

سلام عزیزم نگران نباش بی بی چک باید چند روز که از موعد پریودی گذشت استفاده کنی حالا زود واسه استفاده کردن

سلام عزیزم،هنوز خیلی زوده تا نشون بده،باید تا عقب افتادن پری صبر کنی،برای بعضی ها حتی تا سه یا چهار روز بعد پری هم بی بی نشون نمیده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.