پیس بارداری

بچه هاصورتم جوشم نمیدونم چرا امکانش هست مال بارداری باشه بنظرتون چون من سابق نداشته جوش بزنه

فقط علایمتون جوشه؟شاید باشه

تبش قلبم دارم یه وقت هایی سرم گیج میره طوری شد یکم غذا می خورم سر معده ام پر میشه دل درد هم میگیرم نمیدونم اینا اعلام خودش یان

ایشالا به حق همین روزها باردار باشی بعد تاخیر پری تست بده

مرسی عزیزم ان شاالله فدات یه تست دادم مثبت بود ولی خیلی کم رنگ بعد چن دقیقه یکمی پررنگ ترشد که معلوم شد که مثبت جواب تستم ولی مادرم میگه صبرکن سه روزی بعدا برو آزمایش خون بد به حق قرآن و این ایام رمضان تو خیلی زود باردار بشی ابجی جون

وای دختررررر خیلی خوشحاللل شدمممم.مبارکت باشه مبارکت باشه
فردا صبح با ادرار صبح یه تست دیگه هم بده
بارداری خوبی داشته باشی عزیزممم
من میترسم تست بدم دعام کن

من چند روز لکه بینی قهوه ای داشتم.صورتم جوش زده .پهلوی راست و تخمدانم درد میکنه کمرمم همینطور.سرگیجه دارم خفیف.ترشحم زیاد شده مت اب رنگ نداره یکدفعه لباسم خیس میشه.فردا رو باید صبر کنم تا پس فردا تست بدم
بنظرت میتونه برای بارداری باشهه😁
هر چیزی که امیدوار کنندس بگو از حس مادریت کمک بگیر

ممنون عزیزم ان شاالله این دفعه هم مثبت بشه برام دعا کن ابجی به حق قرآن صاحب این وقت جوابم مثبت بشه هم مال من هم مال شما ابجی خیالم راحتتر بشه توهم گلم توکل کن بخدا تست بده ان شاالله که خیر مال توهم مثبت بشه گلم

1 Likes

ان شاالله که بارداری من هم تخمدان چپ تیر میکشید چندروز پیش یه درد خیلی کمی داشتم ان شاالله مال توهم خیرگلم

1 Likes

شاید لانه گذونی داشتی عزیز

الهی آمین.خبرشو بده عزیزم

باشه گلم ان شاالله که خیر باشه برام همچنین واسه شما ابجی جان

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.