پیدا کردن روز تخمک گذاری

سلام خانم حکیمی جان عزیز دکتر بهم گف شب ۸و ۱۱ و ۱۴ و ۱۶ نزدیک داشته باش میخاسن بپرسم چراهر۳ روز؟مگ‌نمیگن ی روز درمیون؟ی سوال دیگ ک روز ۱۳سیکل گف برو سونو تخمک ک من نرفتم ازطریق تست تخمک هم میشه فهمید ک تخمک گذاری شده یا نه؟؟

روز ۱۳نه روز ۱۴باید بری. منم رفتم روز تخمک گذاریت رو برات تعیین میکنه

روز ۱۴ ک جمعه میشه

پس باید عصر پنج شنبه بری که جداقل مابینش بشه.

گف امروز ۱۰صبح ک نرفتم ازطریق تست هم میشه فهمید؟بعد چراگف شب ۸ و ۱۱ و ۱۴ سه روز اختلافه بینشون

با کیت تخمک گذری میشه روزش رو بفهمی

خوب چرا عصر وقت گرفتی. این سونو تخمک خیلی خوبه

سلام عزیزم
بله معمولا توصیه میشه یک روز در میون نزدیکی انجام بشه. اگر قاعدگی تون منظمه به راحتی می تونید روز تخمک گذاری تون رو مشخص کنید. بله از کیت تخمک گذاری هم می تونید استفاده کنید.
از ماشین حساب های زیر می تونید برای پیدا کردن بازه تخمک گذاری استفاده کنید.
https://farzand.net/ovulation-calculator
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

ممنونم طرز استفادش چطوریه تاحالا استفاده نکردم

بعضی جاها شبانه روزی هستن وروز تعطيل بازن

1 Likes

از داروخونه بگیر همونجا طرز صحیحش رو ازش بپرس بهت میگه

منم باید برم سونو ابنطوری روز تخمک گذاری مشخص میشه و کارم راحت تر
شما هم برو

برام سواله پس چرا گف روز ۸ و ۱۱ و ۱۴ هر۳روز؟؟؟پریودیم بادارو منظمه تنبلی دارم الان

گفتن صبح بیا

برای استفاده از کیت تخمک گذاری باید طول سیکل خود را محاسبه کنید چون بهترین زمان برای استفاده از آن بر مبنای طول سیکل به دست خواهد آمد. برای اینکار پس از بدست آوردن طول سیکل تان از جدولی که ضمیمه کیت است استفاده کنید. چون روش کار هر کیت هم با دیگری متفاوت است. استفاده از کیت را هر روز روزانه تا زمان مثبت شدن (ظهور دو خط بر روی کیت) ادامه دهید. مثبت شدن تست به این معنی است تخمک در حدود 12 - 36 ساعت بعد (بسته به ساعت درج شده بر روی بسته بندی کیت) آزاد می شود و بنابراین احتمال وقوع بارداری با نزدیکی در طی این زمان زیاد خواهد بود. برای نزدیکی هم بر مبنای نتیجه کیت عمل کنید. دو مارک Abon، Max14 از جمله مارک های معتبر هستند.

اینجاها تعطیله همه جا

باید از خودشون می پرسیدین عزیزم نمی دونم دلیلش چی بوده

يعني هیچ جا شبانه روزی نیست؟

سونوش واژینال بود سختم بود

۲تاجای معتبره ک نیس

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.