پیاده روی و ورزش در بارداری

من تازه فهميدم باردارم
از همين الان پياده روي و ورزشو شروع كنم ك مشكلي نداره؟؟؟
و اينكه اگه رو شكمم بخابم مشكلي داره؟؟؟
كلا نحوه خوابيدن از همون اول ب پهلو هست؟؟
ورزشو حتما بم بگيد

یه مسیر صاف بدون سربالایی و سرپایینی انتخاب کن برو پیاده روی
حتما با پزشکتم مشورت کن بیشترشون منعی واسه شنا و پیاده روی ندارن. اما بعضیا میگن بعد از سه ماه پیاده روی رو شروع کنید

1 Likes

من چند جا خوندم هر جور راحتید بخوابید. دکترمم منع نکرد. فقط گفت به پهلو خوابیدن خونرسانی رو بهتر میکنه

1 Likes

عزیزدلم فقط ماه اول شاید مشگلی نباشه اما ماه های بعد خیلی خطر ناکه دختر عموی پدرم تو چهار ماهگی رو شکم خوابیده بود بچه اش توشکمش مرده بود. نحوه صحیح خوابیدن تو دوران بارداری به پهلو و متکا گذاشتن مابین پاها هست.

1 Likes

این هم بستگی به ماه بارداری داره سه ماه اول فعالیت نباید خیلی داشته باشید. بیشترباید استراحت کرد تا جنین جاش محکم بشه. حتی سه ماه اول نباید نزدیکی داشت.‌چه برسه بخوایید پیاده روی کنید.

2 Likes

نجمه جان چند هفته هستی؟؟؟

اخه چجوری نزدیکی نباشه حقیقتش ببخشیدمیگم شوهرم میخادچیکارکنم چندبارچندروز منعش کنم اخه هم نمیخام نزدیکی داشته باشم هم اون هی مدام نیازداره

عزیزم باهاش صحبت کن سه ماه مثل برق سریع میگذره .بهش بگو که برای بچه ضرر داره. من سر پسرم کل بارداریمو نزدیکی نداشتم. همسرمم خداییش قبول کرد.میدونم سخته اما باید دراین رابطه دو طرف درک کنن. چون دوران بارداری خیلی دوران حساسیه اگر خدایی نکرده بانزدیکی بیفتید تو لکه بینی اونوقت دسترس بعدش میدونید چقدر مضره.

اره منم میترسم امشبم که بخیرگذشت :joy:

1 Likes

عزیزم شما اگر سابقه سقط و لکه بینی و جفت سرراهی ندارید می تونید از ابتدا تا انتهای بارداری تون نزدیکی داشته باشید. با پزشک تون صحبت کنید اگر منعی نبود با خیال راحت لذت ببرید از این دوران

2 Likes

نه خداروشکر ندارم

1 Likes

اسما جون ٣ هفته
يني از اول بايد ب پهلو بخوابم؟؟

این لینک ها رو مشاهده کنید لطفا
https://farzand.net/expert-answer/1885706394-best-way-to-sleep-in-pregnancy

https://mag.farzand.net/article/9734/نحوه-درست-خوابیدن-در-بارداری/

چند هفته اي عزيزم؟
من الان تو ١٤ هفته ام تو اين مدت انقدر حالم بد بود كه شوهرمم درك ميكردبيچاره حتي حرفشم نميزنه
ميخاستم بدونم كسايي كه ويار سخت دارن هم كلا ميلشون به صفرميرسه؟

منم ویاربدی دارم هفته ی ۷ام جوری که اصلا دوست ندارم کسی درباره غذا حرف بزنه حتی ازشوهرمم گاهی بدم میاد
ولی درمورد رابطه وقتی پیش قدم میشه یکمی وسوسه ام میکنه :joy: ولی میلم صفرنشده شاید یکمی یکم شده ولی صفرنه

من تا چهار ماه حال نداشتم بلند شم چه برسه بخوام رابطه داشته باشم. دو سه بار خودم به همسرم پیشنهاد رابطه دادم تا یه وقت احساس کمبود نکنه اما بعدش به شدت تهوع ام بیشتر شد و دیگه همسرم قبول نکرد رابطه داشته باشیم تا ویارم بهتر شد

اسما جان آدم با آدم فرق داره. بعضی مردا خیلی هاتن و سخته رابطه نداشته باشن
بعضیاشون شرایطو درک نمیکنن
و بعضیاشون ببخشیدا بیشعورن
البته اگه دکتر رابطه رو منع نکنه مشکلی نیس

1 Likes

:joy::joy::joy: شوهرم من هیچ کدومشون نیست ولی چون میدونه نمیخام رابطه داشته باشم بخاطر بچه میگه بچه چیزیش نمیشه تو منویادت رفته فقط به فکربچتی ولی خدایی شوهرم جوری نیست که دعوا وداد وبیدادبندازه باشوخی میگه اماده شومنم کلا موضوع عوض میکنم یادش بره یاجوردیگه…

ايشالله زودتر اين دورانو بگذروني و ويارت تموم بشه
من كه تا خوبه خووب نشم وسوسه ام نميشم😊

:rofl::rofl::rofl::rofl: انشالله خوب خوب بشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.