پیاده روی زیاد در اوایل بارداری

من چند روز مسافرت بودم ۳ روز کامل از صبح تا شب پیاده راه رفتم و پله بالا پایین رفتم دیشبم با اتوبوس ۸ ساعت تو راه بودم پاهام ورم کرده الان ۷هفته و ۴ روزم یعنی تو ۸ هفته هستم ایا خطرناک خیلی خستم و بیحال ممکن سقط بشه یا نه؟

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
نباید انقدر به خودتون فشار می آوردین. باید حتما استراحت کنید
مایعات بیشتر بخورید. نزدیکی نداشته باشید فعلا
اگر دچار لکه بینی شدین یا درد داشتین حتما باید زیر نظر پزشک از شیاف استفاده کنید
استرس نداشته باشید تا اتفاقی نیفته
تنها کاری که باید انجام بدید استراحت و داشتن آرامشه

2 Likes

مایعات تاثیر داره؟باشه حتما میخورم ولی طوری شدم اصلا نمتونم از جام بلند شم برم دوش بگیرم خیلی خستم

نبایدم دوش بگیرید
فعلا فقط استراحت کنید و به تغذیه تون برسید

1 Likes

ممنون از راهنماییهاتون فقط یه سوال دیگه ماهیچه های پشت پام خیلی گرفته نمیتونم زیاد سرپا باشم اونم چاره ای داره یا فقط استراحت؟

خواهش می کنم
بله فقط استراحت

2 Likes

چرا اینقد ب خودت فشار بیاری اخه اونم تو اوایل بارداری که خیلی حساسه… حتما حتما استراحت کن و دیگه از این کارا نکن شما الان بارداری و یه سری مواردو باید بخاطر سلامتی خودت و نی نی ت رعایت کنی.

1 Likes

اخه بعضی اوقات یه مسافرت اجباری برا ادم پیش می اد که ممکنه تو عمر ادم پیش نیاد مجبوری استفاده کنی😊

البته یه دفه هم پارسال بی دلیل تو ۸هفته سقط داشتم گفت اتمام بارداری قلب جنین نمیزنه،برا همین یکم نگران شدم گفتم نکنه اینم سقط بشه ولی از صبح همش استراحتم دوشم نگرفتم.ببینم خستگیم کم میشه

1 Likes

چون سابقه سقط دارید باید خیلی خیلی بیشتر مراقب باشید.

1 Likes

بعضی مواقع باید برای به دست آوردن یه چیز با ارزش باید چیزای دیگه ای رو از دست بدید. نمیشه همه چیو با هم داشت. اگر خدایی نکرده اتفاقی برای جنین بیفته شما بیشترین ضربه رو می خورید. پس بیشتر مراقب باشید

3 Likes

باشه حتما سعیم میکنم بازم ممنون

2 Likes

موافقم :heart_eyes::hugs:

1 Likes

هیچیت نیس حالا فقط استراحت کن
اگه دخمل خوبی باشی تا اخرش عالی پیش میری

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.