پيچيدن بندناف دور گردن بچه

سلام دوستان
شما تو بارداريتون از چه ماهي موقع از اين پهلو به اون پهلو شدن ميشينيدو از اين پهلو به اون پهلو ميشين؟
براي نپيچيدن بندناف دور گردن بچه گويا بايد رعايت بشه توو ماه هاي اخر، اما ميخام ببينم شما دقيقا از چه ماهي اينكارو انجام ميدين و پيش اومده اينكارو نكنيد يا فراموش كنيد مشكلي پيش بياد؟

من یه جا خوندم ربطی به خوابیدن مادر نداره بچه خودش تکون میخوره باعث پیچیدن بند ناف میشه

1 Likes

اينم هست اما خواب هم مهمه ،از ي زماني به بعد بايد مراعات كرد از اين پهلو به اون پهلوشدنو

عزیزم من از ۴ ماهگی دیگه رو کمر نخوابیدم فقط پهلو

1 Likes

به جنین و وضعیت جفت هم بستگی داره
به دوست من گفته بودن باید به پهلو بخوابه چون جفت پشت جنین و جنبن میافته رو جفت یه همچین چیزی

1 Likes

عزیزم اصلا من اولین باره اینو از شما میشنوم مرسی که اطلاع دادی.با تجربه دو بارداری :blush::blush:

1 Likes

آره گلم دیگه از وقتی که شکم شروع میکنه به بزرگ شدن باید مراقب باشی…به پشت نخواب و یهو از این پهلو به اون پهلو نشو.بشین بعد بچرخ
خوبه آدم از اول بارداری رعایت کنه تا موقعی که شکمش بزرگ شد دیگه عادت کرده باشه و براش سخت نباشه

2 Likes

سلام عزیز.برای پیچیدن بند ناف نیست .برای این هست که عروق اصلی قسمت تحتانی بدن از سمت راست عبور میکنند وقتی به پشت میخوابید جفت و جنین رو آن فشار می آورند و باعث افت فشار در مادر و اختلال خونرسانی به جنین در بعضی مواقع میشه به همین دلیل میگن به پهلوی چپ بخوابید،

3 Likes

من از ماه ششم به بعد اینکار رو میکردم

1 Likes

من از ماه پنج این شدکارم گلم وقتی میخواهم پهلو به پهلو. بشم اول میشینم بعدا اون کار میکنم

1 Likes

من تا ماه نهم همونجور خوابیده پهلو به پهلو شدم

2 Likes

منم هیچ وقت حوصلم نشد بلند شم پهلو به پهلو بشم،همونطوری میچرخیدم :blush:
خداروشکر مشکلی هم پیش نیومده

1 Likes

واقعا منم اینجوری میکنم خوابیده پهلو به پهلو میشم

1 Likes

منم سر اولی بلند نمیشدم همونجوری جابجا میشدم الانم که 17هفته هستم همینجوری میخوابم :blush:

2 Likes

آره
اگه موقع پهلو به پهلو شدن درد داشتی باید بلند شی
من که دردی حس نمیکردم همونجوری میچرخیدم
تازه من هم طاق باز میخوابیدم هم دمر

2 Likes

من الان که توهفته 36هستم
خوابیده پهلو به پهلو میشم
شکر خدا هیچ مشکلی تاالان پیش نیومده

2 Likes

اخه ادم ميترسه من نميدونستم بايد حتما بشينم بعد اين پهلو به اون پهلو بشم الانم كه دو شبه دارم امتحان ميكنم چون كلا تو خواب زياد از اين پهلو به اون پهلو ميشم كلا بدخواب ميشمو خوابم نميبره

خداروشكر اما من ميترسم اينكارو نكنم ميكنمم خواب كلا از سرم ميفته

2 Likes

اولش اینجوریه منم اینجوری بودم طوری که گاهی یادم میره ولی الان عادت کردم من اوایل روی پهلو میخوابیدم پهلوو درد بد میگرفتم ولی الان عادی شده خودت دیگه خودبه خود توخواب پامیشی پهلو به پهلو میشی مثل ربات :joy:

1 Likes

من که انقد لگن ورانم درد میکنه هربار پهلو به پهلو میشم بیدارم
باز حوصله ندار بشینم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.