پوشک و قرمزی پوست

سلام دوستای گلم پسرم هفت روزشه پوشکش هی میچسبه به پوستش و قرمز میشه مدامم عوض میکنمااا دلم خیلی به حالش میسوزه بنظرتون چیکار کنم :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

با صابون بچه و آب خنک پاهاشو بشور. پماد بتیس یا کالاندولا بگیر بزن خیلی تاثیر داره

1 Likes

یه متخصص اطفال هم گفته بازش بزار یه خورده پماد زینک اکسايد استفاده بشه

2 Likes

پناه جون پوشکشو عوض کن شاید اون مارک بهش نسازه
خواهر زاده من کل پوشکا بهش حساسیت داشت به جز پمپرز

3 Likes

شاید حساسیت داره پناه

1 Likes

عزیزم پسر منم تا شش ماهگیش یا حتی بیشتر مدام دچار سوزش و سوختگی پا می شد پماد هیدروکورتیزول و ان ان جی رو با هم قاطی کن یه پرستار بیماستان به من گفت خیلی موثره و راست میگفت، و سعی کن وقتی بیداره بازش بذاری…خیلی تاثیر داره تو خوب شدنش.پمپرز مولفیکس چیز خوبیه.من حتی یادمه گرون ترین برندای خارجی رو همسرم براش می گرفت و بی فایده بود…بعضی بچه اینجوریه پوست بیش از حد حساسی داره.ایشالا خوب میشه

1 Likes

مولفیکس میزنم عزیزم :kissing_heart:

اره حتمن

1 Likes

نع فک نکنم برای پوشکش باشه

کرم پای سنیره گرفتم ماشالله خیلی خوب ج داده تا حالا

1 Likes

ترکیباتش خوبه عزیزم اونم فک کنم داره سنیره

خداروشکر

پناه جان احتمالا به اون نوع پوشک حساسیت داره پوشکش رو عوض کن. و هر خواستی پوشکش کنی اول بهش پماد سیلور بزن.

مولفیکس طرح جدیدش خیلی مزخرف شده چون عطری هست. احتمال اینکه بچه ها حساسیت بهش داشته باشن زیاده.حتما در وحله اول پوشکش رو عوض کن

1 Likes

ابجی پسرم خیلی پاهاشو جمع میکنه چیکار کنم پاهاش راست بش همش سفت سفت جمع میکنه

هنوز به داخل شکمت عادت داره احتمالا :wink:
واسه همین جمع میکنه خودشو باور کن

قدیمیا قنداق میکردن بچه رو
اما امروزی ها اعتقادی به قنداق ندارن

اره خب اینو که اره

1 Likes

خب یه جوری باید پاهاشونو راست کنن دیگه

نمیدونم واقعا
من فقط قنداق رو قبول دارم همچنان
هم نمیذاره بچه توو خواب بپره دست و پاش و از خواب بپره خودش نتیجتا
هم ارامش داره بچه
هم دست و پاش به قول شما صاف میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.