پوشک عوض کردن

نوزاد زیاد کثیف میکنه لازم نیس نصفه شبا بشوریش خوابش میپره
من از اول با دستمال مرطوب پاک کردم هنوزم استفاده میکنم
روزی یک یا دوبار میشورمش

1 Likes

بچه من اصلا هم حساس نبود به دستمال مرطوب
اتفاقا اینکه از اول هربار بشوریش باعث میشه حساس بشه اگر جایی باشی و آب نباشه خدایی نکرده پاش بسوزه
همیشه ک نمیشه بچه رو شست یوقت مهمونیه یوقت تو راه یا ماشینه یا مسافرته
هرجور از اول عادتش بدی همون جور عادت میکنه:slightly_smiling_face:

2 Likes

آنیا :star_struck::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

1 Likes

اره برا منم حساس نیس. حالا فعلا تا یکم بزرگ شه دستمال مرطوب و گاهی با دستمال آبکی پاکش میکنم

1 Likes

پی پی کنه حتمامیشورم حتی اگ نصفه شب باشه چون میسوزه بچه گناه داره ولی اگ جیش کنه دستمال مرطوب

1 Likes

چرا داره اونجوری سخت تره من باید کامل بگردم وان و بشورم و کامل نگاهش کنم ک چیزی داخلش نمونده پی پیی چیزی :frowning:البته این حسمه ک حس میکنم امکان داره یدونه ی پی پی داخلش بمونه ولی ممنون ازت گلم حتما امتحان میکنم:blue_heart:

2 Likes

ای جونم، ماشالله به جونش:heart_eyes:
خدا حفظش کنه:palms_up_together:

1 Likes

من هردفعه بازمیکردم میشستم با آب.نصفه شب همون دستمال مرطوب کفایت میکنه البته سرده یکم بچه خواب بود دستمالم نزن

1 Likes

اینجوری عادت میکنه بیخودی چرب نکن

1 Likes

سلام عزیزم خوبی
واااای رها تو بچه دار شدییییی
عزیزمم خیلی خوشحالم برات،نمیدونم منو یادت میاد یا نه ولی من میشناسما:joy:
عزیزم من همششش بچمو میشستم چ جیش میکرد چ پی پی

1 Likes

ای جان، در کل سخته، خدا حفظ کنه نی نیتو:heart_eyes:

2 Likes

من اولا فک کنم با دستمال کاغذی و پنبه و اب پاک میکردم هر روزم یبار کلا میشستمش
کم کم بزرگ شد هر بار بردمش حموم و شستم تا الان اصلااا دستمال مرطوب استفاده نکردم اصلا نخریدم از اول
جایی هم برم مهمونی بالاخره دسشویی که دارن میبرم میشورم بیرون میدم دسته شوهرم با حوله خودم برمیگردم دسشویی شون رو تمیز میشورم
از اول دخترم شبا پی پی نمیکرد یک یا دوبار بود که شستم من تا ۴ ماهگی تقریبا با لامپ روشن میخوابیدم :persevere:
الانم که بزرگ شده راحت تر میشورم
۱۱ ماهشه

1 Likes

قربونت عزیزم مرسی :revolving_hearts:

مرسی مهربووون من خدا عزیزهای شماروهم براتون حفظ کنه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kiss:

2 Likes

من خونه خودم باشم بچم مدفوع کنه تو روشویی دستشویی میشورم از نوزادی که از بیمارستان اومدم خودم میبردم میشستم خونه مردم از دستمال مرطوب استفاده میکنم .کرم هم هد وقت ببینم قرمزه پاش میزنم نه هر سری کرم پای بچه ایروکس فوق العادس

1 Likes

قربونت برم :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

خدانکن گلممم:blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::kiss::kiss::kiss::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.