پوشک بشورو بپوش

سلام مامانا میخوام پوشک بشورو بپوش بخرم به نظرتون بخرم یا پول الکیه؟؟
کسی تابه حال ازش استفاده کرده
اگه میتونید سایت مورد اعتمادی بهم معرفی کنید

2 Likes

اگه قیمتشم میدونید برام بفرستید

1 Likes

به نظر خیلی جالب و به صرفه میاد
فقط حس میکنم نایلنی باشه بچه رو اذیت کنه

2 Likes

نمیدونم توش یه پد۴لایه قرار میگیره که بچه اذیت نشه

1 Likes

فقط نمیدونم وقتی بچه پی پی میکنه فقط به پدمیزنه یا به شورتم میزنه

1 Likes

من که ازش استفاده نکردم ولی خب اگر جنسش نایلنی باشه و عرق بچه رو نتونه بگیره خدایی نکرده عرق سوزی نکنه بچه رو
حالا نظر بقیه رو ببین چون من خودم نه خودم نه اطرافیانم کسی و ندیدم استفاده کنه

2 Likes

منم تو فکر استفاده از این پوشک هام
هر چی باشه از این پوشک های نایلونی و یک بار مصرف ها بهتره :slightly_smiling_face:
حداقل برای توی خونه ازش استفاده بشه و برای بیرون یکبار مصرف
هم به صرفه است هم بی ضرر :hugs:

اخه شنیدم جدیدا میگن پوک ها یه ماده ی شیمیایی دارن که برای بچه (دختر_پسرش) ضرر داره :roll_eyes::thinking:

2 Likes

نه دیگه احتمالا فقط به پد بزنه به شورت هم بزنه جوریه که پاک میشه قطعا شسته میشه و فکر نکم که بیرون بریزه

2 Likes

آره درست میگن من لاستیکی خریدم با پدیه بار مصرف اون پدش خیلی پرز میده ومیچشبه به پاهای پسرم میترسم عواقب بدی داشته باشع

2 Likes

منم شنیدم حتی شنیدم توی نوار بهداشتی ها هم همینطوره
دیگه خدا عالمه!

2 Likes
1 Likes

آره نواربهداشتیاهم همینطوریه ما زنای بدبخت اونارو میگیریم به خودمون:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

2 Likes

توی این فیلم توضیح داده که چطوریه :blush:

1 Likes

بله دیدم فیلمشو ممنون

1 Likes

حتما همینجوریه
وگرنه این همه بیماری زنانه از کجا میاد
والا ننه هامون میگن فدیم یه پارچه با نخ میبستن ایقدرم درد و مرض زنانه نداشتن :sweat_smile:

1 Likes

این پرز و اینا خب خطر داره مخصوصا اگر بچه دختر باشه
میدونی که چی میگم؟
ببین یه نظری دارم نمیدونم برات امکانش هست یا نه برو خودت پارچه بگیر به جای اون پد اون پارچه رو بذار هر بار یه تیکش خود پوشک هم که ببند به نظرت میشه این کار و کرد؟

1 Likes

من ۱۶ سالمه عفونت رحم گرفتم😞نامزد دارم میترسم بهش بگم تازه لابیا واژنم یه جوری شده
انگار ریش ریش

1 Likes

آره خودمم همین قصدو دارم شوهرم خیاطه گفتم پارچه نخی بیاره که مث پوک ازش استفاده کنم دیگه نشورمشون بندازم بره

1 Likes

خیر نبینن که هرچی میسازن چیزی جز ضرر ندارن برامون:sob::sob::sob::sob:

1 Likes

آره فکر خوبیه بعدم اون پوشک و روی اون پارچه ببند دیگه عالیه دیگه پد نذار چون پرز میده حتی اگر ضد حساسیت هم باشه خطر داره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.