پوست دخترم تیره اس

سلام دوستان،شبتون بخیر…دلم خیلی گرفته ازبعضی حرفا…پوست بدن دخترم یه کم تیره است،عمه هاش واطرافیام میگن چراپوستش تیره وسیاه شده،،،گفتم دخترم سلامت باشه این چیزابرام مهم نیس خدا اینجوری خواسته برام…اما جاریمم ک بچه اش ی کم تیره اس همشون میگن بچه اش چقدقشنگ وسفیده…درصورتی ک سفیدنیست…خیللی دلخورم ازشون…من دخترم تمام زندگیمه این حرفاشونم برام اهمیتی نداره فقط یه کم اعصابم بهم ریخته ک تبعیض قائل میشن…

1 Likes

سلام بیخیال باش عزیزم وبااحترام بهشون بگوکه ازشون بابت این حرفاناراحت میشیدودیگه تکرارنکنن،بعضیامتاسفانه شعورندارن

خداهیچ چیزی رو زشت نیافریده. هر کی هرچی میخواد بگه اصلا برات مهم نباشه.صبر،کن ببین خدا به خودشون چی میده

2 Likes

بهشون گفتم اماانگار دوست دارن منو عصبی کنن دائم جلوم تکرارمیکنن…منم دیگه محلشون نذاشتم گفتم بچه ام سالم وسلامت باشه انشاالله،،سیاه وسفیدیش فرق نداره برام

2 Likes

خـودت ناراحت نکن عزیزم،بعضیافقط،میخانرآرامش زندگی وازبین ببرن فقط میخان طرف مقابلشونوناراحت کنن،شمابهترین کاری که میتونیدبکنیدبه حرفاشون اهمیت ندید،بچه فرشته اس خداخلقش کرده خودش هم جوابشونومیده

عزیزم نقطه ضعف دادی دستشون برای همین میخوان عذابت بدن اصلا برات مهم نباشه اونوقت میبینی که خودشون ساکت میشن

ممنون ازاینکه درک کردید…ازهمتون ممنونم…آروم شدم ی کم

عزیزم اصلا خودتو با حرف بقیه ناراحت نکن …مهم اینه خدا شمارو لایق مادر شدن دونسته و این هدیه رو بهتون داده…بعدشم سبزه ها خیلی بامزه ترن…تازه دختره ایشالا عروس میشه با ارایش زیبا تر میشه

مرسی خانومی…ن منم دیگه جوابشونو نمیدم،،وازخداوند همیشه سپاسگزارم بابت این فرشته زیبایی ک بهم داده…انشاالله ک تقدیر دخترم وهمه ی نی نی های گل زیباوسفیدباشه…

3 Likes

انشالله عزیزم

اتفاقا سبزه ها بزرگ بشن خیلی خوشکل میشن .

2 Likes

یه بچه تو فامیل ما بود خانواده پدریش همش به مامانش میگفتن که بچت چرا سیاهه کچله زشته .ولی الان که بزرگتر شده از بچه های همه ی اونایی که مسخره میکردن سرتر شده یه مو پر سیاه صاف خوشکلی داره و اینقد هم خوش استیل شده با اینکه بچه ست ولی هر چی میپوشه بهش میاد خلاصه بگم خیلی باحال شده آدم کیف میکنه نگاش میکنه .پس بنظر بقیه اهمیت نده بچه تا بزرگ میشه هزار تا رنگ عوض میکنه و

1 Likes

یکی از خواهرام خیلی سبزه بود. نمیدونم ژن کدوم نسل رو گرفته بود، اصلا تو همه فک و فامیل ها نداشتیم اونطوری.
خیلی براش غصه می خوردم از همون پنج سالگیش. آخه تو ایران سفید بودن خیلی ملاکه، سبزه یه جوری انگار باید بهش ترحم بشه. حتی غصه اینو میخوردم که شاید دوست های خوب پیدا نکنه، شاید بقیه طعنه دار باش رفتار کنند، شاید شاید… خدا کنه همسر خوبی نصیبش بشه…
تا 20 سالگی هم یه جور سبزه لک دار بود. نمیدونستم بخاطر بی حد لاغر بودنشه. کمی که جون گرفت دیگه لک دار نبود، سبزه یه دست بود و به نظر همه خیلی بانمک و گرم. البته رفتار ملوسانه ش خیلی روی دوست داشتنی و خواستنی بودنش تاثیر داشت.
فهمیدم الکی زیادی نگران بودم. هیچی کم نداره. نه از نظر دوست خوب داشتن، نه از نظر محبوبیت، نه از نظر همسر خاص و عاشق داشتن.
همچنان عاشق دخترت باش و روی خوب تربیت شدنش تمرکز کن و هیچ اهمیتی به نظر اطرافیان نده خانمی. دخترت خاصه.

2 Likes

واقعا بعضیا رو درک نمیکنم ، چطور با یه بچه برخورد میکنن.
سبزه اس ، چاقه ، لاغره
بنظرم سلامت بچه اس و اینکه آینده و بختش سفید و قشنگ باشه
عزیزم شمام بگو دخترم از نظر منو و باباش زیباترین دختر دنیاس.
ان شاء الله بختش قشنگ باشه.
دختر من نسبت ب دختر جاریم لاغر تره اگه بدونی چقد اذیتم کردن با اینکه دکترا راضین ، منم همش میگم خداروشکر که سالمه و دکترا تایید کردن و خیلیم خوش اندامه.
الان خیلی کمتر میگن.
اگه واکنش نشون ندی( بی احترامی منظورم نیست، بازبون خوش) بعدها جلو بچه میگن و باعث ناراحتی و کم شدن اعتماد ب نفسش میشه.

2 Likes

دریا جان درست فرمودن باید طوری رفتار کنید که جلوی بچه از این حرفا نزنن اصلا

1 Likes

عزیزان ممنون ازحرفای دلگرم کنندتون…خیللللی روحیه گرفتم…دخترممم هرروز بیشتر وبیشترتر عاشقش میشم ومیخوامش…فدای همتون مامان گلیا

2 Likes

احسنت ، همینه.
سعی کن این رفتار رو جلو اطرافیان و خواهرشوهرات بیشتر انجام بدی.
حتی جلوشون بگو قشنگترین دختر دنیا ماله منه و از خدا بخاطرش ممنونم.
زیادم اهمیت نده. یه گوش بشنو از اون گوش در کن :stuck_out_tongue_winking_eye::sweat_smile:

2 Likes

یه جمله در جواب همه اونا که میگن بچت تیرس بگو
( الان شکلاتی مده)
والا به قران
این همه مردم پول سولار میدن سبزه شن دختر تو خدادادی رفته سولاریوم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

ممنونم خانمی

1 Likes

سلام عزیزم خودتو ناراحت نکن دروازه قزوینو میشه بست ولی دهنه مردمو نمیشه بست بذار بگن بدتر خودشونو از چشم میندازن دختر نازنینت چند سالشه ؟میشه یه عکس ازش بفرستی ببینیم ؟ شاید شماها دارین فک میکنید تیره است…اصلا تیره باشه… من خودم سبزه هستم هر رنگ مو دلم بخواد بهم میاد به خودم که میرسم توخونه و عروسیا همه خوششون میاد میگن سبزه ها جذاب ترن…

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.