پودر مکمل بارداری

سلام . خانما کسی پودر ترومام مصرف کرده؟ من قبلا دکترم گفت که کاکائو ضرر داره تو بارداری . الان داروخانه پودر کاکائویی بهم داده . چکار کنم؟ بخورمش یا ببرم عوض کنم کسی اطلاعاتی داره؟

1 Likes

این چیه برای چیه یعنی میخوای بخوری

1 Likes

من ی مارک دیگ استفاده کردم ولی جنینم وزنی نگرفته بود طعمای دیگشم هس توت فرنگی موزی کاکائویی نخور کم خونی میاره

2 Likes

مکمله کلی ویتامینو اینا داره . اره دیگه باید بخورم

2 Likes

برا وزن گیری جنین ماههای آخر اگ جنینت وزنش کم باشه تجویز میشه

2 Likes

حواسم نبود اونجا نگاش کنم اومد خونه دیدم کاکائوییه . پس میرم عوضش میکنم

1 Likes

چن هفته ای

1 Likes

ماه اولم من :neutral_face: گفت بخور . چون خودم وژنم کم شده بود

1 Likes

آها پس برا تقویت خودت داده فندقتم رشدش زیاد میشه

2 Likes

به حساب سونو ۷ هفته و چهار روز . ولی حساب دکتر ۸ هفته و سه روز

1 Likes

من ماه اخر ی مارک دیگ استفاده میکردم جنینم وزنش کم بود جوجم وزن نگرفته بود ولی خودم بلانسبت شما مث خرس شده بودم

2 Likes

من به شدت گرسنه میشم ولی از گلوم چیزی پایین نمیره برا همین وزنم کم شده.

1 Likes

تازه الان خوبی ۳ ماهه آخر فقط گرسنه ای همش باید بخوری

2 Likes

فک کنم الان چون استرس داشتم اشتهام کم بود . اگه خدا بخواد استرسم رفع شد امروز . دیگه شاید بهتر بشم . استرسم سونوقلب بود امروز رفتم انجامش دادم خیالم راحت شد

1 Likes

سلام چند گرفتی

1 Likes

سلام عزیزم ۳۰ هزار تومن

1 Likes

استرس نداشته باش عزیزدلم اونی ک داده خودش نگه دارشه تو الکی ب خودت استرس نده ب فندق کوچولوتم استرس وارد میشه
من سر سونو هام از همون اولین سونو تا آخرین سونو آیة الکرسی و ۴ قل رو میخوندم ۵ تا صلوات میفرستادم آروم میشدم

اره .منم صلوات و قرآن از لبم نمیوفته . هر چی خدا بخواد همون میشه ولی خب دیگه یه وقتایی هم دست خود ادم نیست فکره دیگه میاد سراغ ادم

همیشه خونسردیتو حفظ کن حداقل بخاطر بچت الان ک دیگ خدا روشکر قلبش میزنه متوجه همه چی هست با استرس تو استرس میگیره با تپش قبلت تپش قلب پس همیشه سعی کن آروم باشی

1 Likes

:heart_eyes: باشه حتما سعی میکنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.