پهلویی چپ سنگین

سلام بچه ها از عصر تا حالا پهلویی چپ م قسممتی ازکمرم خیلی سنگین احساس میکنم یه وقت های یه تیرکوچکی می کشه مال چیه بچه ها میشه کمکم کنید

سلام عزیزم
نگران نباشید اینا از عوارض بارداریه ولی اگر خیلی شدید شد یا ادامه دار بود و با استراحت خوب نشد برید دکتر حتما.

ممنون عزیزم ن خداروشکر بهتر شد صبح از خواب بلند شدم هیچ احساسی ندارم الحمدالله ممنون که وقت تون در اختیار ما میزارین نیلوفر خانم بازم تشکر گلم :kissing_smiling_eyes::kissing_heart:

خداروشکر عزیزم. خواهش می کنم

نیلوفر خانم شرمنده بازمزاحمتون شدم می تونم تمر هندی بخورم چون خیلی دوست دارم ترشی وتمرک لواشک ترش اقام سرکار عصر برمیگردد که بر واسه ام بگیر تمر هندی بخورم ضرر نداره برام وراستی دیروز دلم زرشک میخواست خیلی هم نخوردم به اندازه چندتا دونه خوردم بعدا که کامنت دادم بچه ها گفتن زرشک خوب نیسته نخور ضرر خدایی نکرد د مشکلی نداشته باشه واسه بچه ام ممنون میشم جواب اینم بدین عزیز

بس که دلم ترشی میخواهد عجیب مجبور شدم تمر هندی دوبار به اندازه نخود بردارم تو دهنم بزارم که مزه ترش بچشم واسه ام ضرر نداره که خوردم

اشکالی نداره عزیزم اما نباید در خوردن زیاده روی کنید. کلا هر چیزی رو در بارداری باید به اندازه متعادل استفاده کنید

باشه چشممم بازم ممنون عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.