پنج تا نکته که از نظر دکتر انوشه زندگیتو عوض میکنه

دکتر انوشه میگه پنج تا نکته هست که زندگیتو عوض میکنه:(با کدوماش موافقین و تجربه کردین)

-اگر جواب توهین کسی رو به موقع ندی به خودش اجازه
میده دوباره تکرارش کنه.

-همیشه حد و حریم خودتو نگه دار و اجازه نده حتی آدم‌های مهم زندگیت هم خط قرمز و حریمتو بشکنن.

-از آدم که به بقیه حسادت میکنه دور بمون چون یه روز از پشت بهت خنجر میزنه.

-همیشه جایی برو که تحویلت میگرن نه دعوتت چون گاهی دعوت از سر اجباره.

-اشتباه دیگران رو ببخش ولی فراموش نه!

21 Likes

باید با طلا نوشت اینارو

1 Likes

عااااالی بوووود:clap::clap::clap::clap::clap:

1 Likes

اره واقعا من خودم که تو مورد اولی مشکل دارم باید روی خودم کار کنم

2 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

منممممم

1 Likes

متاسفانه خیلی بده تا چند روز هم همش خودخوری میکنم و از خواب و خوراک میفتم

1 Likes

طبیعیه… من که گاهی جواب میدم

1 Likes

منم گااااااهی ولی همونم به دلم نمیشینه

من جواب بدم بد میکوبم طرف و. دلم خنک میشه

1 Likes

:rose::rose::sunflower::sunflower::ok_hand:t2::yellow_heart::heart::blue_heart::orange_heart::green_heart:

1 Likes

:+1::+1::+1::+1:

1 Likes

خوبه دیگه اینجوری

1 Likes

گاهی نمیشه اشتباهات دیگران رو بخشید

امشبم الکی بخاطر برادر شوهر بیشعور و نمک نشناسم کلی خودمو شوهرمو بچه هامو حرص دادم
الان خیلی ناراحتم :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:(چند سال پیش به بابام تهمت دزدی زد خیلی راحت مامور برد در خونه بابام خیلی راحت نکمدون شکست ، خیلی راحت آبرو برو ،حرمت شکست ، بعد معلوم شد دزدی کار کسی دیگه بوده ، سال هاست باهاش حرف نمیزنم ، امشب شوهرم ساعت ۱۰ بدون اینکه به من بگه دعوتش کرده خوته ،شامم شبا خودم نمیخورم برای دخترم سوپ درست کرده بودم برای شوهرمم میرزا قاسمی اندازه یه نفر اونم ،خیلی پرو اومد
منم هول هولکی لباس پوشیدم، بعد نشسته پیش شوهرم هی داره پچ پچ حرف میزنه ،منم عصبی شدم یاد اون روزا افتادم ، هی بهونه آوردم هی شوهرمو حرص دادم ، بعدش قطره آهن دخترمو دادم نخورد منم زدم رو دستش )

الان دارم خود خوری میکنم الکی الکی بخاطر اون عوضی شوهرمو خودمو بچم حرص دادم :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

نمیبخشمش تو قیامت

2 Likes

طفلکی دخترت اون بچه معصوم رو چرا زدیش:cry::cry::cry: مشکل بزرگی بوده نمیدونم میشه بخشیدش یا نه فکرمو درگیر کرد

1 Likes

عالی من همشو انجام دادم ومیدم خیلی راضی هستم

1 Likes

خداروشکر :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:چه خانم قوی هستی پس

1 Likes

ممنون
ازنظر خودم و‌اطرافیان اره

1 Likes

ماشالا:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:عالیه اینجوری

1 Likes

ممنون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.