پماد کلوتریمازول

سلام خوبید. ایا پماد کلوتریمازول اسپرم کشنده است؟ بعداز ریختن منی در واژن ایا میشه از پماد استفاده کرد. ممنون میشم جواب بدید

سلام اسپرم کش نیس اماتوطول دوره درمان نبایدبه بارداری اقدام کردچون باعث نابه هنجاریهای جنینی میشه

بله مینا جان درست فرمودن بهتره بعد از درمان و اتمام دارو به بارداری اقدام کنید

1 Likes

من ک باردارم عفونت داشتم دکتر واسم پماد کلوتریمازول نوشته بود ازش استفاده کردم بد نیست؟؟؟؟؟؟؟ برای جنین ضرر داره :scream::scream::scream:

1 Likes

نه عزیزم توماه دوم وسوم مشکلی نیس واسه اقدام ضررداره

يني طول درمان كه تموم شد مشكلي نداره اقدام كنيم؟؟؟ يا بايد يك هفته بعدش اقدام كنيم؟؟؟!!

اگه برات قرصم نوشته باپمادبایدبذاری تموم که شداقدام کن عزیزم

من ک خیلی ترسیدم فک کردم ضرر داره خواستم برم دکترو خفه کنم

1 Likes

نه بابا
دکتز ب منم داد
یادم میره استفاده کنم :cry:

اولش استفاده نمی کردم چن شب گذشت گریه م میگرفت وقتی میدیدمش بعد شوهرم تهدید کرد گفت استفاده نکنی هیچوقتم نمیبرمت منم استفاده کردم بهم خندید :sob::sob:

1 Likes

خوب کاری کردن که تهدید کردن، چون در بارداری اگر عفونت درمان نشه باعث سقط میشه عزیزم. مطمئن باشید دکتر براتون داروهای مجاز در بارداری تجویز می کنن پس حتما استفاده کنید به موقع

2 Likes

چشم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.