پماد کلوتریمازول بزنم یا نزنم

سلام .من یه سال اقدامم ولی نشده.دکتر این ماه بهم قرص لتروزول و دگزا متازون داده توی پریود خوردم.گفت بعد از پریود یه شب در میون نزدیکی داشته باشم.الان پریودم تموم شده.یکم خارش دارم.میخوام پماد کلوتربمازول استفاده کنم.همزمان با اقدامم اشکالی نداره؟

سلام عزیزم
بهتره به پزشک مراجعه کنید تا نوع عفونت تون تشخیص داده بشه و بر اساس اون داروی مناسب رو تجویز کنن براتون و بهتره که اول عفونت درمان بشه و بعد اقدام کنید اما اشکالی نداره در زمان مصرف دارو هم اقدام داشته باشید

ممنونم عزیزم.چشم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

خانم حکیمی عزیز یه سوال دیگه
دکتر واسه همسرم ازمایش اسپرم نوشته.سختشه بره اونجا انجام بده.میشه از خونه ازمایشش رو ببره؟شرایط خاصی نداره؟

بله میشه اما باید در مدت زمان کوتاهی ببرن آزمایشگاه

به من گفتن سه روز باید از اخرین نزدیکی گذشته باشه و ۵ روز هم بیشتر نشده باشه

درسته؟

بله عزیزم درسته

پزشک یا آزمایشگاه معمولاً از شما می‌خواهد که به مدت سه تا شش روز قبل از این آزمایش از هر گونه فعالیت جنسی منجر به انزال پرهیز کنید. این کار کمک می‌کند تا تعداد اسپرم‌ها در بالاترین حد خود باشد و همچنین باعث مطمئن‌تر بودن نتیجۀ آزمایش می‌شود. همچنین لازم است یک هفته قبل از انجام آزمایش، انزال داشته باشید. نداشتن فعالیت جنسی برای مدت طولانی می‌تواند منجر به فعالیت کمتر اسپرم شود. ممکن است از شما خواسته شود که از چند روز قبل از انجام این آزمایش سیگار نکشید و حتماً پزشک خود را از مصرف هر نوع دارو یا مکملی مطلع کنید.
خودارضایی رایج‌ترین روش برای جمع‌آوری مایع منی است. در این روش مرد باید خودش با تحریک آلت تناسلی باعث انزال شود. هنگام انزال باید تمام مایع منی در ظرف آزمایشگاه ریخته شود. در این فرایند نباید از هیچ روان‌کنندۀ حاوی چربی استفاده شود و بهتر است دست‌ها خوب شسته شده باشد. درصورتی‌که امکان انزال به تنهایی برای مرد وجود نداشته باشد، در برخی از آزمایشگاه‌ها همسر می‌تواند وارد محل مخصوص شود و به او کمک کند. در این حالت آزمایشگاه‌ها توصیه می‌کنند به هیچ عنوان هنگام جمع‌آوری مایع منی، دخولی انجام نشود. این کار ممکن است در نتیجۀ آزمایش تأثیرگذار باشد. اگر مرد بخواهد نمونۀ مایع منی را در خانه جمع‌آوری کند، باید ظرف را حداکثر یک ساعت بعد به آزمایشگاه یا کلینیک تحویل دهد. هنگام انتقال نمونه باید آن را دور از تابش مستقیم نور خورشید نگه داشت و اجازۀ گرم یا سرد شدن به آن ندهید. برای اینکه دمای نمونه به دمای بدن شما نزدیک باشد، بهتر است هنگام انتقال ظرف را به بدن خود بچسبانید. از آنجا که ممکن است نمونۀ مایع منی در روزهای مختلف متفاوت باشد، ممکن است دو یا سه نمونه در یک دورۀ سه ماهه بررسی شود. این کار به دقیق بودن نتیجۀ آزمایش کمک می‌کند.

درضمن آزمایش همسرتون از منزل تا در ازمایشگاه نزدیک بودنتون نگه دارید مثلا زیر بغلتون چون میگن باید دماش به دمای بدن نزدیک باشه و کمتر از ربع تا نیم ساعت برسونید ازمایشگاه

ممنونم عزیزم

1 Likes

مرسی عزیزم

خواهش می کنم عزیزم

فدات عزیز خواهش میکنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.