پلی کیستیک و تخمک گذاری

خانوما من تنبلی تخمدان دارم گاهی دوماه یه بار یا سه ماه یبارم میشه ک قائدگیم عقب میفته بزور قرص میشم الان واسم‌مهم شده که روز تخمک گذاریم و بدونم اما اصلا مرتب نیست باید چیکار کنم؟

سلام منم مثل شمام بعد از آمپول وقتی پریود شدین حساب کنید روز دهم قرصا بخورید تا شش ماه تا پریودی منظم باشه

البته عسل و پودر دارچین :stuck_out_tongue_closed_eyes: من خوردم :nauseated_face: هر صبح بی ناشتا ی قاشق بخور دارچین بیشتر از عسل باشه

تاثیر داره؟اره شنیدم عسل و دارچین خوبه ولی امتحان نکردم

خیلی خوبه زن دایی من بخاطر تنبلی تخمدان بچه دار نمیشد دوا دکتر اثر نکرد این رو ی قاشق بی ناشتا میخورد

عزیزم شما باید زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید تا باردار بشید
اگر اضافه وزن دارید حتما وزن تون رو کم کنید «خیلی تاثیر داره»
کسانی که تنبلی تخمدان دارن اصلا تخمک گذاری ندارن یعنی فولیکول بالغ ندارن که تخمک آزاد کنن
با دارو این مسئله حل میشه نگران نباشید

دکتر متوفرمین رو تجویز کرد واسه لاغری شبی یکی بخورم

1 Likes

پس طبق دستور مصرف کنید انشالا به زودی نتیجه می گیرید

1 Likes

من اون خواهرمون نیستم دارم تجربمو میگم😅

2 Likes

حواسم نبود :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

عیبی نی :grin::grin::grin::grin:

2 Likes

ببخشید خانم حکیمی میگن هر چقد سن پریودی کمتر باشع مثلا اوایل بلوغ پانزده شانزده سالگی تنبلی تخمدان و مشکلا راحت تر درمان میشن راسته؟

نمی دونم عزیزم :thinking::thinking:

1 Likes

به نظر درست میاد

1 Likes

من اینو شنیدم میگم الان اگه کسی بزرگ تر باشه سخت تر درمان میشه من که خودم فعلا قرص ها رو میخورم

1 Likes

انشالا که ورزش هم بکنید و مراقب تغذیه تون هم باشید تا زودتر نتیجه بگیرید

1 Likes

راجب سن حاملگی هم میگن هر چقد کمتر باشه راحت تره :upside_down_face:

دکتر به من گفت برو باشگاه ثبت نام کن وزنه بلند کن البته من زیاد چاق نیستم کلا گفت تحرک تخمدان ها رو بکار میاره منم پریودم عقب بیوفته شب قبلش دراز نشست میرم پنجاه تا صبح پریود مشیم😁

1 Likes

از 25 تا 35 بهترین سن برای باردار شدنه

یعنی دنبال روزش نباشم و هروقت خواستم اقدام کنم با دارو پیش برم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.