پله در بارداری

سلام دوستان.من یه ماهه باردارم خواهرشوهرم سه ماه بارداربودامروزمتوجه شدم سقط کرده کارمندبود ومحل کارش پله زیادداشت الان من خیلی ترسیدم چون خونمون پله زیادداره خطرناکه ینی؟واینکه ایا تواین دوره نباید خم شم؟چیکارکنم؟توروخدایکی یچی بگه اروم شم

ربطی نداره عزیزدلم منم خونه طبقه ۴ تازه سر کارم میرم یعنی هرروز مجبورم پله هارو برو پایین بالا نگران نباش هرچی خیره برات اتفاق میوفته اصلا استرس نگیر فقط

پناه برخدا.خداکمک هممون کنه اخه دکترم بهم گفت فقط اروم بالاپایین برو ازپله ولی همسرم خیلی میترسه میگه بایدبری خونه مامانت یامامانم منم دوس ندارم مزاحم کسی بشم

لکه بینی اگه نداشته باشی هیچ خطری تهدیدت نمیکنه اروم پله هارو بالا پایین کن هرجام احساس کردی خسته شدی بشین بعدا دوباره حرکت کن اتفاقی نمیوفته من الان ۴ماهم هنوز راحت میرم میام تازه میگم هروقت کم اوردم میشینم تو راه پله :joy::joy::joy: دیگه چیکار کنیم مجبوریم
ایشالا که همه نی نی ها بسلامت بیان بغل مامانا

1 Likes

ممنون عزیزدلم خیلی ارومم کردی باحرفات انشالاکه خداخودتوونی نی تو حفظ کنه ممنونم ازت خیلیییی شماشیاف پروژسترونم استفاده میکنی؟دکتربرااطمینان بیشتربهم داده

عزيزم اگه كار ضروري نداري خب زياد از پله ها تردد نكن
وسايل سنگين بلند نكن
حركات يهويي و بي هوا انجام نده
به شكم نخواب
كلا حركاتت رو آروم انجام بده
همه چيز دست خداست تو فقط آروم باش و به چيزاي خوب فكر كن:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

سلام من یه ماه ونیم بودباردار بودم ونمیدونستم خیلی هم پله بالاپایین میکردم حتی توعید بودش خونه تکونی و کاره زیاد ولی خداروشکر چیزی نشد ربطی نداره عزیزم الکی نگران نباش فقط زیاد بالاپایین نکن

1 Likes

تاجاییکه بتونم حواسم ب خودم هست اخه میرم کلاس خیاطی براهمین خب مجبورم ولی درکل تااینجاش کمردرد ودلدرد معمولوداشتم ک باشیاف رفع شده

1 Likes

شماشیاف پروژسترونم استفاده کردی؟اگه بوده تاچن ماه؟

من دکترم توسونوم لکه خون دیده بود ولی خودم چیزی ندیدم شیاف وامپول داد بهم یه عالمه ولی میگم که جای نگرانی نیست فقط احتیاط کن من حتی عروسی داشتیم با پاشنه بلند انقد رقصیدما ولی چیزی هم نشد

1 Likes

خداروشکرعزیزم انشالابسلامتی بگذرونی بقبه دورتو.ممنون ازجوابت

والا دوستان ميگن با پاشنه دار ميرقصن يا خونه تكوني ميكنن چشمام اينطوري :flushed: ميشه آخه اصلا كار درستي نيست دكترم ميگه اين كارا رو نكني
جانب احتياط رو نگه داري بهتره
حالا ٩ ماهم نرقصيم چي ميشه مگه:joy::joy:
پله ها رو يواش بيا هميشه حتي وسطشم چند ثانيه بشين كه ديگه اصلا هيچ فشاري بهت نياد

1 Likes

فدات عزیزم نه من دکتر بهم نداده اصلا

1 Likes

منم راحت عروسیارو میرقصم اوکیم

1 Likes

منم شاغلم خداروشکرتاالان مشکلی نداشتم بیشترم روپاهستم ‌.به نظرم استرس نداشته باش سعی کن کارهای ستگین نکنی همین

1 Likes

عزیزم میگم نمیدونستم که باردارم بخاطرهمین اونکاراروکردم

1 Likes

سلام عزیزم نگران نباش توکل کن به خدا من که سقط هم داشتم گاهی مجبورم از پله ها برم بالا وبیام پایین خواهر شوهرمم به منم همین میگفت که ضرر داره اما من به خدای خودم ایمان داشتم چن گاه وقتی مجبور بودم

1 Likes

عه متوجه نشدم
فكر كردم دل و جيگرت ماشالا خيلي زياده :sweat_smile:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.