پلاکت خون زن حامله

2 Likes

@taheri عزیزم میشه تفسیر کنی

1 Likes

این آزمایش شماست؟چند هفته ای؟پلاکت خیلی پایینه اصطلاح پزشکیش ترمبوسیتوپنی هست دکتر زنانتون رو درجریان بگذارید

3 Likes

بچه ها دوستم حامله هستش دکتر گفته پلاکت خونت پایین هستش و چهارتا آمپول بزنیم یا که پلاکت بزنیم اونم خیلی میترسه ممنون میشم کمک کنین

2 Likes

عزیزم برا دوستم هستش دکتر گفته پایین هستش پیشنهاد امپول داده اینم میترسه

2 Likes

ترس نداره آمپولا رو حتما باید بزنه ،موقع زایمان پلاکت پایین خطرناکه اگه اورژانسی شد پلاکت بهش تزریق میکنن

3 Likes

آمپول واسه بچه ضرر نداره

2 Likes

پلاکتش خیلی پایینه یعنی اگه خدایی نکرده خونریزی کنه به سختی بند میاد
حتما ضرر نداشته که دکترش تجویز کرده
بهش بگو حتما آمپولا رو بزنه

3 Likes

وااای خدا فقط کمکش کنه بنظرت پلاکت بدن خوبه یا آمپول بزنه خوبه

2 Likes

عزیزم انشالا زودتر خوب بشه ولی من دوستم ۱۹ سالش بود پلاکت خونش افت کرد فوت شد:frowning:

4 Likes

وای اینم خیلی میترسه هی وصیت اینا میکنه نمیدونم چی میخواد بشه ندونسته بچه دار شده دلش هم نیومده سقطش کنه فقط خدا به دادش برسه به بچه اش نگاه کنه رحم کنه

4 Likes

عزیزم انشالا خوب میشه فقط باهاش حرف بزن ک امپولا رو بزنه … انپولا بزنه خطر رفع میشه

3 Likes

جون خودش مهم تر از بچه هست دور از جون ی بچه بدون مادر واسه چشه بگو حتما حتما امپولا رو بزنه در حالی ک واسه بچه هم‌خطری نداره اگ داشت دکترا اجازه نمیدادن

4 Likes

امپولا بزن خوب میشه .

3 Likes

ترس نداره ، ما هم ارثی اینطور هستیم ، آمپول میزنه خوب میشه

3 Likes

وصیت چی ؟؟؟باعث مرگ نمیشه ،در موارد نادر فقط ،پلاکت خون پایین باشه ،خون مادر اول در رگ های سطحی پا شروع به لخته شدن میکنه ، و اگه بازم نفهمه شروع میکنه به رگ های عمقی و باعث میشه پاهاش دردناک و متورم بشه رگ ها میزنه بیرون (من مبتلا شدم دیر متوجه شدم ،مادرمم همینطور ، اما خاله م زود متوجه شد ت بارداری بهش آمپول زدن)

ولی اگه زود تشخیص داده بهش هیچ اتفاقی نمیفته

پلاکت عملکرد این که جریان خون رو به کار میندازه ، و اینکه جایی زخمی بریدگی چیزی باشه میره جلوگیری میکنه از خون ریزی بیشتر
اما پلاکت پایین این توانایی رو نداره و باعث میشه خون جریانش کم بشه و لخته بشه

5 Likes

امپول میزنن ،پلاکت نمیدن

2 Likes

پلاکت افت کنه باعث مرگ نمیشه ، کمبود پلاکت باعث لخته شدن خون اول در پاها میشه و خییییییلی دردناک میشه رگ ها متورم میشن ، اصلا نمیشه تحملش کرد

اون دوستت احتمالا افت پلاکت نداشته کم بوده پلاکت باعث لخته جزئی شده و این لخته حرکت کرده داخل ریه یا مغزش که باعث فوتش شده

مثل بابا بزرگم

3 Likes

منم پلاکتم ۱۱۷ بود آخرین بار مجدد دکتر آزمایش نوشته ترس به جون منم انداختید آخر شبی یکماه دیگه زایمانه:sleepy::persevere::persevere:

4 Likes

نمیدونم دقیق گلم فقط اینو گفتن ب خانواده اش

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.