پـــدر شوهــــــر

پدر شوهر من ادم ساکت اروم مهربونیه بر خلاف مادرشوهرم😑

پدر شوهر منم خیلی خوبه :heart_eyes::heart_eyes:
تازه خواهر شوهر و جاری هم ندارم :stuck_out_tongue:

1 Likes

جفت پوچ.زیر سلطه اون ماره.الان بگه شبه اونم باید بگه شبه

:joy::joy::joy: این چقدمستبده

2 Likes

برخلاف مادر شوهر پدر شوهر عروسش رو دوست داره و هواشو داره،پدر شوهر منم خیلی خوبه بیشتر از مادر شوهرم دوسش دارم:blush::laughing::wink:

2 Likes

ما هم فامیلیم و رفتیم مشاوره ژنتیک و درخت چه کشید و چون مشکل تو فامیل نداشتیم گفت هیچ مشکلی نداره شماهم اگه ازدواج فامیلی داشتین و مشکلی ندارین به نظر من نمیخواد پول برای مشاوره بدی نسلتون رو تا چند تا بررسی کن کاری که مشاور کرد همین:joy::joy:
الان هم باردارم و خداروشکر ازمایش ها و سونو ها مشکلی رو نشون نمیدن ولی بازم امیدم به خداست⁦❤️⁩
تو هم نگران نباش توکل به خدا اگه تو نسلتون مشکلی ندارین

1 Likes

اره مازن داداشم اگه توفامیلشون باهم ازدواج کنن دختروپسر بچه شون کور درمیاد دورازجون بچه هامون واسه همین دختراشون به غریبه میدن وپسراشونم باغریبه ازدواج میکنن که مشکلی پیش نیاد

1 Likes

اوه اوه واقعا خوش بحالت. خدا چقدر دوستت داره برو شاکر باش

منم خواهر شوهر ندارم :hugs:

1 Likes

حالا که نظرات رو خوندم دیدم واقعا خوشبحالم شده :joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

ایشالا . خدا به همه بچه سالم بده ایشالاااا

1 Likes

من خواهر شوهر دو تا دارم
ولی اصلا کاری به کارم ندارن
هیچوقت هیچجا چیزی ازشون نشنیدم که ناراحتم کنه
درعوض مادر شوهرم جبران مافات میکنه

1 Likes

منم جاری هام قشنگ جبران همه رو برام میکنند،

1 Likes

اه گفتی شبیه پدرشوهر منه ادم خاله زنکیه خیلی به همه چی گیر میده عصبیه بقول تو ابروهاش گره خوردس

1 Likes

حالا كه مرده اند ميگند.
ما كلا مرده پرستيم :blush:

جاری که هم سن منه میگه بقيه زیاد حرفي نميزنن :smiley:

2 Likes

پدر شوهر من مهربونه خيلي دور و بر ادم بابا بابا ميكنه.
با اينكه دوبار تو عقد صداشو واسم بالا برد ولي هيچوقت نتونستم كينه اش را به دل بگيرم چون بامزه است و دوسش دارم و مادر شوهرم با اينكه تا حالا صدا بالا نبرده و دعوا نداشتيم نميتونم دوسش داشته باشم چون دستش رو شده چون با همين تن صداي اروم بد دل ادمو با 1 حرف ميشكنه.
پدر شوهرم 71 سالشه. يعني سن و سال دار هم هست . اگر تو 1 موضوعي مباحثه كني باهاش تحمل بحث نداره منم باهاش بحث نميكنم هرچي از اقتصاد و اجتماع و هر موضوعي ديگه ميگه ، ميگم بله حق با شماست اون بنده خدا هم ذوق ميكنه كلي

3 Likes

اينكه حرف نميزنند يعني تاييد نميكنند حوبيشون را.
اونا كه بزرگترند بيشتر باهاشون بودند خوب و بدشون را بيشتر ديدند ولي اين كوچيكه فكر كنم به قسمتاي اخرش رسيده

اون بزرگ ها مشکل از خودشون هست اینو تا حالا خوب فهمیدم :smirk::smirk::smirk::smirk:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.