پـــدر شوهــــــر

اینهمه از مادر شوهـــر گفتید دیگه بسته بیایید یکمم از پدرشوهراتون بگید ببینیم اوضاع اونا چطوره :blush: چقدر این پدرشوهرا مظلومن قبول دارید؟؟؟؟ خدابیامرزه پدر شوهرمو تا وقتی اون بود هیچ کدوم از اعضای خانواده همسرم جرات نداشتن یهم حرفی بزنن اما از وقتی رفت واقعا تو غربت تنها شدم

3 Likes

خخخخخ
من پدرشوهرم عمومه وعموم شخصیت خیلی عصبی داره گاهی خوبه ولی گاهی نه
گاهی بعدازدواجم حرفایی بهم زده که دلموشکونده واینکه کاری کرده که پسراش ازلحاظ مالی بهش وابسته باشن به پسراش همه چی میده ولی منت میذاره وگاهی توعصبانیت میگه کاش نمیدادم یا ازاین حرفا اهل شوخی واینانیست که بشینم پیشش حرف بزنم شوخی کنه همیشه ی خدا ابروهاش گره خوردن :rage:

1 Likes

من هیچ کدوم رو ندارم ،نظری نمیدم :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

پس از هفت دولت راحتی :wink:

2 Likes

نه خدابیامرز ها اتفاقا خوب بودن عروس هاشون میگن

پدر شوهر منم خوبه فقط خیلی حرف میزنه خسته میشم :tired_face:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy: سن شون بالاست دیگه شماها هم یه خورده صبر داشته باشین

نهه.خیلیم سن نداره متولد 44
هر وقت میرم خونشون انقدددددد با من حرف میزنه خوابم میگیره
کلا چون با همدیگه تو خونه حرف نمیزنن تا من میرم اونجا شروع میکنه :persevere:

4 Likes

ماهم پسرعمو دختر عمویبم . شما بچه دارید؟ همه مارو میترسونن از بچه دار شدن . شما آزمایش ژنتیک دادین؟

خدابیامرز پدرشوهر من طبع شعرش خیلی زیاد بود.هر وقت مینشستم کنارش باهاش حرف میزدم برای تک تک حرفام جای جواب شعری میخوند که معناش جواب حرفم بود. ۷۸ساله اش بود اما نمیدونم اینهمه شعر رو چطوری تو ذهنش جاداده بود منکه نمیدونم تا نیم ساعت پیش چکار میکردم… عاشقش بودم خیلی مهربون بود به زبون محلی خودشون همیشه بهم میگفت بیا بشین کنارم کاکام :sob::sob::sob: چقدر دلتنگش شدم. کاش الان بود حاضر بودم ی شبانه روز بشینم کنارش اونم برام حرف بزنه

1 Likes

آخی.روحشون شاد خدا بیامرزه

1 Likes

ممنونم عزیزم. خدا عزیزانتون رو براتون نگهداره :kissing_heart:همیشه به خدا میگم چرا خوبا زود میرن. چی میشد جای پدر شوهرم مادرشوهرم میرفت :pensive: میدونم حرف بدیه اما اونقدر دلم از مادرشوهرم شکسته که دوست ندارم به صورتش نگاه کنم.

1 Likes

الهی مادرشوهرای ظالم به راه راست هدایت بشن

2 Likes

ممنون عزیزم :kissing_heart:

1 Likes

کسی که ذاتش خرابه هیچ وقت به راه راست هدایت نمیشه

2 Likes

باردار الان نه ازمایش دادم گفتن جوابش خوبه ژنتیک نمیخادچون ما توفامیل زیادازدواج کردن بچه هاشون سالمه وارثی بچه ی فامیلی که چیزیش بشه نداریم انشالله بچه منم سالم وسلامت بیادبغلم😊

5 Likes

انشالله عزیزم. خدا پشت پناه جفتتون باشه

1 Likes

مرسی عزیزدلم

1 Likes

من برعکس همه اصلا رابطه خوبی پدرشوهرم ندارم… تقصیر از من نیستا…اون از روز اول چشم نداشت منو ببینه…هرچی محبت کردم جواب نداد…هی که منو تنها گیر آورد طعنه کنایه زد… ولی رابطه ام با مادرشوهرم خوبه…جدیدنم دیگه با پدرشوهرم به یه صلح موقت رسیدیم…

2 Likes

پدر شوهر من آدم آروم خوب از اونا که کاری به کار آدما نداره
انگار همه خوبیای اون خونه رو پدر شوهرم برده بدیها رو مادرشوهرم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.