پسر من ۱۸ ماهشه ولی چیزی نمیگه

سلام مامانا اگر میشه بیاین کمکم کنید…پسر من ۱۸ ماهشه همه کلمات رو تقریبا متوجه میشه و دستوران رو میفهمه ولی چیزز نمیگه فقط ۴ تا کلمه ماما نان چراغ نی نی…همین من خیلی نگرانم و راستی از عریبه ها هم خیلی می ترسه میشه از تجربیاتتون بگین

1 Likes

سلام عزیزم پسر من چندبرابر بدتر از پسر شما بود و منم طبیعتا نگران اما همه اش به مرور رفع شد نگرانیا همش بی مورده البته خوب مادری دیگه. پسر من دوساله ش بود که کم کم حرف زد الانم که سه سالشه بعضی کلمات و دست و پاشکسته میگه.اصلا نگران نباش اینا طبیعیه شما تا چهارسالگی وقت داری رو تکلمش کارکنی

2 Likes

سلام عزیزم در کل پسرا دیر حرف میزنن نسبت بع دخترا پسر دایی من الآن 4سالشه تازه داره حرف میزنه

1 Likes

سلام، پسر منم دوسالش بود و ففط چند کلمه میگفت، بعدش خوب شد به مروز، الان همه چی میگه ولی تلفظش مشکل داره مثلا خاله رو میگه آله، خونه رو میگه حونه
الان میبرمش گفتار درمانی،کاش از همون 2سالگی یا قبلتر میبردم که دیگه غلط غلوط حرف نزنه.
اطلاعی نداشتم که باید ببرم گفتار درمانی تا کمک کنه به تکلم و تلفظ. بنظرم حتما ببرید یه مرکز گفتار درمانی تا چک بشه

2 Likes

والا چی بگم…عزیز دلم پسر من از همه هم می ترسه فقط پیش آشناها راحته هرکی بخواد بهش نزدیک بشه جیغ و گریه است

یعنی به نطرتون منم ببرمش…آخه اصلا واینمیسته تا حس کنه دکتره یا کسی می خواد بهش دست بزنه این قدر جیغ میزنه و گریه همه تو فامیل میگن این ادم ندیده است🙄…فقط با خاله ها و عموهاش و مامان بزرگ و بابا بزرگش خوبه همین

یکبار برای ارزیابی ببرید، اگه تشخیص دادن لازمه که درصورت تمایل میتونید جلسات رو ادامه بدین، اگه گفتن هم لازم نیست یا زوده، خب خیالتون راحت میشه و نگرانیتون رفع میشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.