پسر من دوماه و نیمه ست و دچار رفلاکس معده ست

سلام خدمت همه عزیزان
پسر من دوماه و نیمه ست و دچار رفلاکس معده ست دکتر متخصص واسش شربت رانیتیدین داد که تا بیست روز صبح و شب استفاده کنه الان که بیست روز می گذره ولی دل دردش بهبود پیدا نکرده و هنوزم شیر پس میاره. از عزیزانی که تجربه شو داشتن خواهشمندم که راهنمایی کنن خیلی ممنون

سلام عزیزم پسر منم همین جوری بود هروقط شیر میخورد بالا میاوردیبار از دهان بینیش شیر اومد که راه گلوش بسته شود نتونست نفس بکشه رسوندمش بیمارستان بستریش کرده یه هفته اونجا بودمتخصص چیزی نفهمید مرخصمون کردن ولی مشکل پسرم حل نشدبعدش یکی از متخصصای نوزادان بهم گفت ببرمش پیش متخصص تغزیه منم رفتم که گفت پسرت هیچ مشکلی نداره فقط پرز میدش تشکیل نشوده نمیتونه شیر نگاه داره یه قطره بهم داد برای مصرف یک هفتش بود من ۵ سال پیش ۶۰تومان خریدمش خیلی خوب بود خدایش بعد یک هفته دیگه شیر بالا نمیاورد
شمام اگه شد یه سر به یه فوق تخصص تغزیه بزنین زرر نداره

2 Likes

اها راهنمایی خیلی خوبی بود واقعا ممنون🌹

1 Likes

فوق تخصص تغذيه از كجا فهميد ازمايش خاصى داد براى كوچولوتون؟

1 Likes

1 Likes

اين مطلب براى تغذيه نوزادان ريفلاكسى خيلى مفيد

1 Likes

با سلام بچه خواهر شوهر منم رفلاكس داشت اهواز بود بردش تعران ازمايش گرفتن از گفتن به موز و شير حساسيت داره شير مخصوص براش نوشتن الان خوبه خدا روشكر

1 Likes

اره خیلی خوب بود ممنونم سپاس

1 Likes

ممنون از راهنمایی تون سپاس

لبنیات گاوی نباید مصرف کنی
کلا هر چیزی که پروتئین گاوی داره باید حذف شه مثل گوشت گوساله و شیر و روغن حیوانی و…
اگر رفلاکس شدیده تخم مرغ کنجد دلستر هم ممکنه عاملش باشه

1 Likes

نه عزیز آزمایش ننوشت گفت اکسر بچه های که این جوری هستن مال اینه که پرز میده تشکیل نشده که خدارشکر باداروی که داد خیلی زود خوب شد

2 Likes

سلام به منم دکتر اطفال گفت که شیرت روبچه نمیفته باید شیر خشک مخصوص بهش بدی رفتم پیش فوق تخصص نوزادان اون بهم گفت که وزن گیری بچه خوبه پس شیرت مشکلی نداره من معرفی کرد به فوق تخصص تغزیه که خدارشکر با اولین ویزیت خوب شد

1 Likes

خیلی ممنون از راهنمایی تون

1 Likes

خواهش میکنم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.