پسر دار شدن

سلام ببخشید من دوست دارم پسر باردار بشم باید چیکار کنم؟تغذیه ای همه چی؟من و همسرم چی مصرف کنیم و چه کارایی بکنیم؟ممنون از پاسخ گویی

سلام عزیزم
این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست لطفا مطالعه کنید
https://farzand.net/expert-answer/1312894687-all-the-steps-needed-to-get-gender-boy

بنام خدا
توکل به خدا :grin::grin:

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

سلام خیلی راه ها وجود داره . ولی هیچکدوم صد در صد نیست. حتی دکترایی که میگن صد در صد یه کاری میکنن که بچت همونی بشه که میخوای باور نکن اونا فقط واسه پولشونه. بعدا اگه بچت پسر شد میگی کار دکتره خوب بود :grimacing: اگه دختر شد ناراحت میشی
من خیلیارو دیدم که بعد شکست که خوردن افسرده شدن خیلیا ناشکری کردن . حتی یه نفر میشناسم وقتی فهمید بچش دختره همش ناشکری میکرد و غصه میخورد و کفر میگفت و توی شش ماهگی بچش سقط شد.
عزیزم توکل به خدا کن و انشالله که بچت پسر میشه ولی همه اینارو گفتم که اگه یه زمانی بچت دختر هم شد غصه نخوری و ناشکری نکنی. و وقتی فهمیدی بچت دختره شوکه نشی. ببخشید پر حرفی کردم. انشالله که خدا بهت یه پسر خوب و سالم میده :pray:

منم رژیم سه ماه گرفتم و الان تو اقدام هستم ایشالا اول سالم بعد پسر بشه.
لبنیات و شیرینی هر چیزی که اسیدیه رو حذف کن.سرچ کن جدول میوه اسیدی و یا غذای اسیدی یاداشت کن و اونا رو اصلا نخور.
بدن زن باید قلیایی باشه تا اسپرم پسر بتونه زنده بمونه و به تخمک برسه .ارگاسم زن قبل مرد یا همزمان خیلی میشه .و روز تخمک گذاری نزدیکی ککن تا پسر بشه.چون موقعه ارضا بدن زن مایعی ترشح میکنه که قلیایی و میشه در روز تخم گذاریت نزدیکی کن.یا کیت بگیر یا برو دکتر سونو کنه روز تخم گذاریت و بگه.از دوش واژینال جوش شیرین نیم ساعت قبل نزدیکی استفاده کن تا بدنت قلیایی بشه.شوهرت کاسنی بخوره.تقویتی.موز گردو و خرما.معجون.عسل.خودتم هم اسید فولیک یا یدفولیک بخور و ویتامین ای.ویتامین ای و سی و ب ۱۲ خیلی به مرد کمک میکنه

پسر یا دختر دارشدن اون دیگه دست خداست ن دست کسی دیگه اولا خدا و دوما بستگی به ژن مردتون داره اگه شما ژن مردتون دخترا زاست دیگه دست خداست که بخواهد بهت پسر بده تو این وضعیت این بدون دکترها میگن دارو میدن راهنمایی میکنن ولی وقتی که قسمت پسر باشه که خدا بهت میده ولی وقتی قسمتت دختر باشه تنها امیدت خداست اول امید واتقادت سفت سخت کن خدا خودش بهت میده بدون دارو دکتر فقط امید داشته باشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.