پسرم ۷ ماهشه تمایل نداره سینه خیز بره

سلام خسته نباشید ،پسرم ۷ماهشه زیاد تمایل نداره سینه خیز بره ،اگه به صورت سینه خیز باشه مدام در حال غر زدنه اگه چیزی رو بخواد که ازش فاصله داشته باشه زیاد ‌تلاش نمیکنه تا بهش برسه انقدر غر میزنه تا خودم بهش بدم به نظر شما بهش بدم یا بذارم گریه کنه و تلاش کنه تا خودش بهش برسه؟میترسم اینطوری هم عصبی بشه ،
خیلی هم بغلی هست چطور میتونم بغلی بودن رو از سرش بندازم.

سلام عزیزم
بغل کردن یکی از نیازهای اساسی کودک تا 2 سالگی هست، اصلا نباید ازش دریغ کنید این نیاز رو.
مقاله زیر رو لطفا مطالعه کنید
https://farzand.net/article/437-your-childs-walking-timeline

1 Likes

سلام.میشه منو راهنمایی کنید3روز احساس تلخی دهان دارم وقتی آب میخورم این تلخی خیلی بیشتره.علتش میتونه چی باشه؟

سلام عزیزم
تلخی دهان در دوران بارداری به خاطر تغییرات هورمونی اتفاق می افته

چون چند روز اقدام کردم میشه یعنی باردار باشم که دهنم تلخه?

نه عزیزم علائم بارداری تقریبا دو هفته بعد از نزدیکی ممکنه بروز پیدا کنه

یک روز به درمیون اقدام داشتم. برای این که دوهفته بعدش معلوم بشه باید از اخرین اقدامم حساب کنم?

بله از آخریش حساب کنید

ممنونم ازتون

خواهش میکنم

سینه خیزرفتن هربچه ای فرق میکنه…من دخترم تو6ماهه سینه خیززیاد میره وزنش کمه برا همین سریع میتونه خودشو جمع وجور کنه اماخب بنرمن کمکش کنین ازپشت سر برا پاهاتکیه گاه درست کنین مثلا دستتون رو بزارین تا فشاربده شاید تمایلش به جلو زیاد بشه…بغل کردن نیازکودکه امابنظرمن کمکش کنین تا بره جلو…چون من شنیدم همون قدرکه خانواده از پیشرفت کودکانشون ذوق میکنن خود کودک ها هم ذوق میکنن به همون نسبت

اگر کاری رو می خواد براش انجام بدید قبل از این که گریه کنه انجام بدید تا یاد نگیره با گریه خواسته هاشو بگه. اگر کاری که می خواد انجام بده خطرناکه هر چقدر هم گریه کرد اعتنا نکنید و حواسش رو با چیز دیگه ای پرت کنید. برای سینه خیز رفتن تشویقش کنید، اما اگر دوست نداره مجبورش نکنید.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.