پسرم دو روزه خیلی اذیت میکنه 😭😭😭

گلیسیرین ی پماد مثل همون ژلی ک میزنی ب دندون پسرت .گلیسیرین وقتی بزنی ب لثش لثشو نازک میکنه و دندونش زودتر میاد من واسه پسر خودم میزدم خیلی خوب بود

2 Likes

از داروخانه بخر عزیزم

2 Likes

حتما امتحان میکنم عزیزم مرسی:heart:

1 Likes

چه جالب حتما امتحان میکنم:+1:

2 Likes

عزیزم دندون با دندون فرق داره بخاطر همون درد داره و نمیتونه بخوابه …

من سره دندون اسیاب پسرم یک ماهه خدا شاهده نه خواب دارم نه استراحت از بس بیداره و گریه میکنه یک ماهه اسهال میکنه وتواین یک ماه10بسته مای بی بی دوبل استفاده کردم فقط ازبس بچه اسهاله :pensive::pensive:اشتهام ک نداره فقط یکم شیر میخوره همینننن

3 Likes

اینکه میگی تو خواب ناله میکنه و خیلی بی قرار هست حتما چشم زخم داره
براش ایت الکرسی بخون به همون لباسی که بردیش بیرون از کی شروع شده و کدوم لباس تنش بوده همونه بهش بخون
و حتتتما اسفند دود کن یه ذره دودش بره براش
چهار قل یخون خوب میشه

ناله تو خواب ینی اینکه چشم خورده طفلک

3 Likes

عزیزم رولثه هاش یه کوچولواسنامینون بزن دردش می خوابه

2 Likes

یه ذره شربت دیفن هیدرامین با انگشتت بمال به لثه هاش مسکنه

3 Likes

چرا عزیزم پربوط میشع. آش دندونی،ی نوع صدقه،برای بچه حساب میشع. قدیمیا همیشه کارشون درسته

عزیزم یکم خرما بمال روی لثه اش که متورم شده

2 Likes

پسر تو زود دندون درآورده دندون میشم میگن خیلی سخته .دختر من ۷ ماهگی دندون درآورد الان ده ماهشه همون دوتای پایینو داره

2 Likes

سلام عزیزم مبارکش باشه گل پسرمون ماشاالله بجونش
:heart_eyes:پسر من هنوز درنیاورده هیچ دندونی
بخدا من نمیدونم چیکار کنی آروم شه ‌‌‌‌…

1 Likes

اخی عزیزم انشالله هر چه زودتر دندونش در بیاد و راحت بشه طفل معصوم :cry::cry::cry:ژل لثه بمال براش امروز بردمش دکتر بهش زینک داد و قطره اهن و ژل برای لثه گفت روزی س بار استفاده کنم براش و مواقع بیکار دست هامو تمیز بشورم و لثه هاش ماساژ بدم و بعد از هر بار شیر دهی با مسواک انگشتی یا پنبه خیس شده دندون هاش پاک کنم که پوسیده و سیاه نشه

2 Likes

بله عزیزم متاسفانه خیلی چشم زخم داره و مدام براش اسپند دود میکنم و تخم مرغ میشکنم و صدقه میدم

2 Likes

بله عزیزم‌چشم حتما امتحان میکنم:heart::orange_heart:

1 Likes

چشم‌عزیزم حتما :heart::green_heart:

1 Likes

بازم ی کم دیگ اش درست میکنم چندتا کاسش میدم همسایه هام و ی کمی برای کبوتر ها میریزم بخورن
خرما و موز زیاد میدم میخوره ولی تا ب حال روی لثش نمالیدم حتما امتحان میکنم :kiss::heart::green_heart:

2 Likes

اخی عزیزم خدا حفظش کنه بله پسر من ۴ ماهگی دندون در اورد

2 Likes

مرسی عزیزم انشالله گل پسر هر چه زودتر دندون های کوچولوش در میاد برات

1 Likes

فداتشم ممنونم فردا ۸ ماهش کامل میشه ولی هنوز خبری از دندون نیست،چهار دستو پاهم نمیره :sob:

2 Likes

پسر منم چهار دست و پاش و عقب عقب میره اشکالی نداره اصلا جای نگرانی نداره عزیزم بعضی بچه ها اینجورن برای دندون هم عجله نکن دیرتر در بیاره بهتره پسر من که لاغر شده بچم:cry:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.