پسرم دو روزه خیلی اذیت میکنه 😭😭😭

نمیدونم چکار کنم دو روزه که خیلی بی قراره و اذیت میکنه و جوری گریه میکنه انگاری کتک خورده :sob:لثه هاش متورمه و سرخه مطمنم بخاطر دندون هاشه تا الان ۴ تا دندون داره ولی هیچ وقت مثل این دو روز اذیتم نکرد ژل لثه هم میزنم ی کوچولو آروم تر میشه ولی فایده نداره دوباره شروع میشه بی قراری هاش و ۸ ماه و ۸ روزشه

10 Likes

اش دندونی براش پختی ؟

2 Likes

اره پختم آخه ب اش مگه مربوطه

3 Likes

قدیما میگن بپزی موقع دندون دراوردن سختش نمیشه کلا یه حرف پیچیده ای هست مثه این :joy::joy::joy::joy:حالا نمیدونم شاید خرافاته

4 Likes

@Mamanjojoie70
@Mama99
@Shaghayegh
@Tiraje

3 Likes

@baharam
@Zahragh

2 Likes

:rofl:اهان اره قدیم ها میگفتن این حرفو ولی ب نظرم خرافاته:woman_facepalming::cry:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy::wave:

2 Likes

پسر منم چند وقته بی قراری میکنه منم میدونم از دندونشه
باید تحمل کنیم چاره ای نیست :confused:

3 Likes

@Zrim77
@ma1027

2 Likes

اخی خیلی اذیت میکنه ن خواب داره ن خوراک پدرم در اورده اصلا اینجوری نبود بچم:sob:

3 Likes

مال همون دندونشه
طفلکی ها خیلی اذیت میشن
با یه دکتر در میون بزار شاید راهکار داد

2 Likes

اره عصر میبرمش دکتر

1 Likes

ببین خودت میدونی مال دندوناشه.عزیز دلم خودت صبور باش یه چندروز دل به دلش بده خودت با دست تمیز ماساژ بده.احتمال داره حتی پی پیش تند بشه وحتی اسهال مانند.ممکنه سوختگی و قرمزی دور الت هم ببینی.همه مال زهر دندونه.اصلا نگران نباش.پیازچه بده گاز بزنه.اون خیلی خوبه.و لثه رو باز میکنه

3 Likes

کمی پروفن با انگشت بساب به لثه هاش

چیز سفت و سرد بده گاز بزنه با کمی روغن زیتون کل فک و گوش و پشت گوششو ماساژ بده

3 Likes

والا چی بگم عرق نون به کف دست و پاش و سرش بزن
دختر من یکم آرومتر میشه اینکارو میکنم

2 Likes

عرق نون چیه؟ از کجا باید گرفت :thinking:

2 Likes

بله دور مقعدش قرمز شده و چونش دونه های قرمز زده
پیازچه تند نمیکنه دهنشو:cry:

2 Likes

بااین مسواک انگشتی ها رو لثه ش بمال باعث میشه لثه هاش زودتر بترکه و دندون بزنه بیرون
پستونک یا دندونی شو بزار تو فریزر یخ زد بعد بده دستش بکنه دهنش باعث تسکین درد میشه
قطره ی استامینوفن بمال به لثه هاش اونم باعث تسکین میشه

3 Likes

عرق نون؟؟؟از کجا باید بگیرم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.