پسرم خیلی تکون میخوره

پسر منم الان همینجوریه :confused:

من برا وزن نرفته بودم…اینجا ترسوندنم گفتن سایز شکمت زیادتر از حد نرماله شاید اب دور جنین زیاده…رفتم سونو گفت اب دورش نرماله…۳۰ هفته بودم…وزنش گفت ۱۷۰۰

1 Likes

من الان ۳۲ هفتم…طبق سونو تشکیل قلب و ان تی برای ۹ تیر تاریخ زدن

2 Likes

آره من يه دونه دختر ٦ ماهه دارم. چند وقتش دخترت؟؟؟

من 28 هفته هستم شما که جلوتر از مایی حرکت بچه بیشر کجاهای شکمتون هست من بیشر زیر شکم دور مثانه تقریبا از ناف به پایین .

1 Likes

بسلامتی من توی ۲۷هستم

منم بچم بریچه اینقد لگد میزنه تو مثانم ک داغونم…

از جانم چیکارش داری داره فوتبال میزنه بر بدن بچم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

چیزای شیرین نخوردی؟یادش بخیر منم دراز میکشیدم پسرم اصن نمیذاشت اروم بگیرم عین ماهی تکون میخورد

۲ سال عزیز

1 Likes

کل شکممه انگار میچرخه لگد میزنه گاهی فک‌میکنم الا بیرون میاد دیگ

خخخخ ارع عشقم

1 Likes

چ چیز شیرین بخورم م نخورم این همش در حال لگد زدنه

1 Likes

چند هفته ای شما من 28 هستم . تو انومالی گفته بریچ هست . یعنی تعییر جهت میده .

1 Likes

من ۳۲ هفتم امروز پر شده…یعنی تو ۳۳ هفتم…از همون اول بریچ بود…هرچی سونو رفتم تا الان…اره باید تغییر جهت بده…

میگم یه سوال دیگه…من سینه هام زیاد تغییر نکردن…بزرگ نشدن…خودشونم کوچیک بودن همیشه…

خواهرم میگه تغییر نمیکنه. راسته میگن تو 38 یا 39 اینا ماماها یا دکتر بچه رو از رو شکم تغییر حهت میدن .

1 Likes

مال من بزرگ شده ولی نه اونقدر که توچشم باشه فکر کنم بعد تولد بچه که شیر میجوشه بزرگ میشه

چرا اتفاقا همه میگن میچرخه…مگر موارد نادر…چن تا ازدوستامم تا هفته ی ۳۹ بچشون چرخید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.