پسرم خیلی تو کارتون ها غرق شده چیکار کنم؟

پسرم پنج سالشع و سال دیگه میره پیش دبستانی . میترسم از اینکه تو مدرسه این شخصیتش اذیتش کنه. خیلی تو کارتون ها شخصیت هاشون غرقه. نمیدونم باید چیکار کنم.

1 Likes

همه بچه ها تو این سن تحت تاثیر این شخصیتای خیالی کارتون ها در میان نگران نباش اینام میگذره بیشتر با پسرت وقت بگذرن باهاش بازی کن از تلوزیون کارتون های تخیلی دورش کن یا بهتر میتونی از یه مشاور کمک بگیری

عزیزم بهتره با یه مشاور کودک صحبت کنید. نگران نباشید و خیلی در مورد این قضیه واکنش نشون ندید. نتیجه صحبت با مشاور رو لطفا با ما در میون بذارید :pray::pray:

امروز با یه مشاور حرف زدم.خداروشکر مشکل جدی نبود. یه سوال دیگه هم داشتم. نه که راستین تازه خواهر دار شده یک کوچولو کم توجهی ها مون بهش بیشتر شد. چیکار کنم که بهش اطمینان بدم هنوزم دوسش داریم؟

1 Likes

ممنون که اطلاع دادین. خداروشکر
باید بیشتر باهاش وقت بگذرونید. مخصوصا وقتی دختر کوچولوتون خوابه، شما دوتایی با هم بازی کنید و بهش بگید خیلی دوستش دارید. هر کار مثبتی که انجام میده هر چند کوچیک خیلی تشویقش کنید. نوازش، در آغوش گرفتن و محبت کلامی رو بیشتر کنید.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.