پسرمو ختنه کردم بی تجربه و نابلدم میشه کمکم کنید؟

چندتا سوال دارم ازتون لطفا بیایید

4 Likes

عزیزم من اطلاعی ندارم .دختر دارم من :hugs: . پیام گذاشتم ک گپت بیاد بالا بچه ها راهنماییت کنن

2 Likes

ممنون از مهربونیتون

1 Likes

@Zahragh
@ZarZari

2 Likes

چی شده گلم

من پسرم را ختنه کردم دکتر گفت تا حلقه بیافته هیچی نزن
وقتی افتاد وازلین بزن

1 Likes

یه هفته هم طول کشید حلقه افتاد

تو اون مدت هر وقت پی پی میکرد میبردم میشستم و مراقب بودم و حمام هم یبار بردم روز ختنه هم حموم برده بودم بعد بردم ختنه

1 Likes

دکتر گفت تا دو سالگی واسه پسر بهتره که وازلین را بزنید بخاطر برخورد با پوشک

چه سوالی داری بپرس؟
به من پماد تتراسایکلین داد میگف هر موقع پوشک شو باز میکنی با این چرب کن

مرسی از تگت

1 Likes

سلام پسرمو ب روش حلقه ختنه کردم اما خون ریزی کرد بردمش دوباره اتاق عمل و حلقه رو برداشتن اما بخیه ای نزدن،به من گفتن ک تا دو روز اب نزنمش و قنداق کنمش،بهم پماد باکتروماد داد گف تا دو روز فقط نوک الت را بزنم و بعد از دو روز تمام آلت را بزتم ،منم پماد مرتب میزنم،الان ۶روز از ختنه اش گذشته تا الان ب التش اب نزدم اگ ادرارم کرده فقط با پارچه تمیز پاک کردم،بنظرتون امروز میتونم اب بزنمش؟اب خالی یا شامپو هم بزنم؟و اینکه از زمان ختنه حس میکنم التش کمی ب سمت چپ کج شده

4 Likes

شمبول نو مبارک
دکتر برا پسر من یه شربت چرک خشک کن نوشت با پماد چشم که هر سری عوص کردم ببزنم برا مسر من ۱۰روزگی افتاد

4 Likes

سلام پسرمو ب روش حلقه ختنه کردم اما خون ریزی کرد بردمش دوباره اتاق عمل و حلقه رو برداشتن اما بخیه ای نزدن،به من گفتن ک تا دو روز اب نزنمش و قنداق کنمش،بهم پماد باکتروماد داد گف تا دو روز فقط نوک الت را بزنم و بعد از دو روز تمام آلت را بزتم ،منم پماد مرتب میزنم،الان ۶روز از ختنه اش گذشته تا الان ب التش اب نزدم اگ ادرارم کرده فقط با پارچه تمیز پاک کردم،بنظرتون امروز میتونم اب بزنمش؟اب خالی یا شامپو هم بزنم؟و اینکه از زمان ختنه حس میکنم التش کمی ب سمت چپ کج شده این طبیعیه؟

1 Likes

وقتی گفتن ۲ روز دیگه همون تا دو روز اب نمیزدی ۶ روز چرا گلم

1 Likes

خب نگفت بهت دکتر یه هفته بعد ببری ببینه ؟ من پسرم را بردم دکتر گفت خلقه افتاد بیار ببینم بردم

1 Likes

سلام پسرمو ب روش حلقه ختنه کردم اما خون ریزی کرد بردمش دوباره اتاق عمل و حلقه رو برداشتن اما بخیه ای نزدن،به من گفتن ک تا دو روز اب نزنمش و قنداق کنمش،بهم پماد باکتروماد داد گف تا دو روز فقط نوک الت را بزنم و بعد از دو روز تمام آلت را بزتم ،منم پماد مرتب میزنم،الان ۶روز از ختنه اش گذشته تا الان ب التش اب نزدم اگ ادرارم کرده فقط با پارچه تمیز پاک کردم،بنظرتون امروز میتونم اب بزنمش؟اب خالی یا شامپو هم بزنم؟و اینکه از زمان ختنه حس میکنم التش کمی ب سمت چپ کج شده،میشه کلا راهنمایی کنید منو

1 Likes

من نبردم:joy:

1 Likes

من با همون حلقه حموم میبردم بعدشم که میبردم

حلقه چی‌چیه:joy::joy:ینی چی

1 Likes

چرا ؟
من بردم ببینه همه چی خوب پیش میره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.