پزشکمو عوض کردم

سلام خانم حکیمی خوبین؟صبح بخیر. من پزشکمو عوض کردم و ازمایشات ل
غربالگریمو بردم پیشش گف خوب جواب ازمایشت غربالگری دوم نوشت برام گف ما باید بنویسیم مجبوریم .گف امنیو واینا اختیاری وس داشتی برو.ولی همون غربالکری کفایت میکنه

ولی همچنان نگرانی دارم هفته ی اینده روز چهارشنبه باید برم ازمایش بدم.نگرانیم تمومی نداره

سلام عزیزم
ممنون
خب خداروشکر

نگرانی برای چی؟

برای نتیجه ی ازمایش.استرسم زیاد

وقتی آزمایش اول تون خوب بوده پس دیگه جای نگرانی نیست عزیزم. این استرس ها کار دست تون میده هاااا ببین کی گفتم :face_with_raised_eyebrow:

1 Likes

میدونین اخه برا باید دوباره برم نگزانم یه نفر دیگه بود گف اصلا نیاز نیس بری به اصرار خودش براش نوشت ازمایشو😥 فقط ازخدا میخوان بچه سالم باشه.دکتر گف همه ی اینا احتمال حتی امینو سنتز هم تا 97درصد درسوه و غربالکری 85 درصد

زنگ بزنم به مشاورتون صحبت کنم باهاشون؟؟

اگه دوست دارین زنگ بزنین اما مشاور هم به شما میگه اصلا استرس نداشته باشین همه چیز خوبه خداروشکر
بله همیشه احتمال هر چیزی هست اما اگر استرس داشته باشین احتمال اتفاق های بد بیشتر میشه ولی با آرامش احتمال سالم بودن جنین بیشتر میشه

1 Likes

باشه سعی میکنم استرسمو دور کنم.ممنون از پاسخگوییتون:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

فقط برام دعا کنین

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
انشالا روزهای خوبی پیش روتون باشه :rose:

انشالله توکل به خدا

1 Likes

عزیزم منم غربالگری اولم دکترم گفت عالیه همه چی ولی برام غربالگری دوم هم نوشت تازه سونو انومالی رو سه بعدی نوشت نگران نباش الان اجبار شده باید جفتش رو بری

1 Likes

خب خداروشکرکه خوب بوده ازمایشات. برامنم دعا کنین

انشاالله که همه چی خوبه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.