پریود یک روزه

سلام حناجونم من کلا بعدازدخترم هرماه منظم پریودمیشم وپریودام فقط یه روزکلا خونریزی دارم سه روزبعدشم لک ودیگه تموم به نظرت عادیه دکتروسونووازمایشمم خوبن میگن مشکلی نیس البته جواب پاپ اسمیرجدیدنیومده به نظرت عادیه یانه الان من۱۰سال اینطوریم

بد نیست یه سونوگرافی انجام بدید ممکنه طبیعی باشه یا ممکنه به دلایلی مثل فیبروم، پولیپ یا پلی کیستیک باشه

دادم سونوهمه چی عالی حتی نه کیست دارم نه هیچی فقط ضخامت اندومترمم۶هستش اندومتروچندباشه برابارداری خوبه راستی من ۷ماه پیش دکتربرام پروژسترون تجویزکرده بودایندفعه نه میتونم اینباراز۱۴پریودی که روش نوشته بخورم برابارداری خوبه یانه بجزتنظیم قاعدگی…این دفعه دکتربرام فقط زینک پلاس وفولیک اسدتجویزکرد

عکس گزارش سونوتون رو بفرستید

حناجون چراهی میگه بیشترنمیدونم عکس نمیاد

احتمالا حجم عکس تون زیاده، یه بار توی تلگرام برای خودتون بفرستیدش بعد سیوش کنید حجمش کم می شه

حناجونم چیشد

ضخامت آندومتر بسته به روزی که سونو دادید متفاوته
خدا رو شکر سونو مشکلی نداره، پروژسترون رو تحت نظر پزشک استفاده کنید بهتره سر خود استفاده نکنید.

حناجونم من امروز۱۱سیکلم واین ماهم۲۶روزه پریودشدم امروزکیت تخمک گذاریم مثبته دیشبم اقدام بودم بازم کی اقذلم کنم براپسرداربودنم بفرمالطفا

سمت چپ مال امروزه سمت راستی مال هشتم پریودمه

اخه توماشین حساب زده بودشنبه چراپس من پنجشنبه تخمک گذاریم مثبت مثبت شدیعنی ماشین حساب غلط میگه

عزیزم وقتی کیت مثبت می شه یعنی 16 الی 36 ساعت بعدش روز تخمک گذاری تونه
برای پسر دار شدن دقیقا باید روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید و بهتره تا 4 روز قبلش نزدیکی نداشته باشید

یعنی توهمون ۳۶ساعت وقت داریم یابعد۳۶ساعت نزدیکی کنیم بعدش یاقبل ۳۶ساعت تموم بشه درضم من که ازروزپنجشنبه کیتم ظهرمثبت شدقبل اونم شب چهارشنبه وشب پنجشنبه وعصرشنبه نزدیکی داشتم به نظرتون خوبه یانه ۴عصرکیتم رچزپنجشنبه کاملا مثبت شد

۱۲ ساعت بعد مثبت شدن کیت نزدیکی کرده و مجددا ۲۴ ساعت بعد نزدیکی کنید. همین دو بار کافیست.

یکیشم ۲۴ساعت قبلش یکیش۱۰ساعت بعدمثبت شدن شد یکیشم۴۸ساع بعدش شد…:cry::cry::cry:چون ۲۴ساعت بعدش شوشو خونه نبود ۳۶ساعت بعدشم حال نداش نمیشه دیگه نه

کجارفتین شمامن نگرانم…

جانم عزیزم
سوالی نپرسیدید شما

اینومیپرسم ازتون که خوب بوده امروزم نزدیکی عصربکنیم یاشب یااصلا دیگه نکنیم

عصر و شبش خیلی فرقی نداره، برای پسر دار شدن روز تخمک گذاری و فرداش باید نزدیکی داشته باشید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.