پریود نشدن

باسلام من ۸اردیبهشت باید پریود میشدم نشدم الان هنوزم نشدم بتا هم دادم منفی بود چرا اینجور شدم تو اقدامم…
ممکنه باردار باشم و ازمایش نشون‌ نده اخه بعضیا گفتن تا ۳ماهگی ازمایش میدادن مشخص نشده سونو دادن…من اصلا هیچ علائمی از پریودی ندا م

1 Likes

منم مثل شمام عزیزم ولی الان رفتم ازمایش دادم هنوز جوابش نیومده منتظر جوابم

سلام عزیزم
اگر در زمان مناسبی آزمایش دادید و منفی بوده باید برای پریود شدن تون به پزشک مراجعه می کردید تا براتون آمپول تجویز کنن. این اختلال در قاعدگی باعث میشه دیرتر به نتیجه برسید پس زودتر برای درمان مراجعه کنید

2 Likes

من بتا ۲بود😢

1 Likes

اولین باره اینجور شدم ‌…
استرس تاثیر داره…؟

1 Likes

منم این برج اینجوری شدم الان ۸ روز پری نشدم باید ۱۲ میشدم آز هم دادم منفی بوده موندم چرا نمیشم
هیچ علاعمی هم ندارم

2 Likes

خانم حکیمی عزیز من همه ی پریودام حتی ساعتش هم منظم بود عفونت و کیست و مشکلی نداشتم الان رفتم ازمایش دادم گفت ساعت ۳به بعد جوابش اماده میشه
خانومه گفت ۱روز عقب انداختی خیلی زوده برای آزمایش که ، ممکنه نشون نده هااا
گفتم نمیدونم والا من از هرکی پرسیده بودم گفته بود حتی ۱هفته مونده به موعد پریودش هم ازمایش داده جواب گرفته

1 Likes

اره بخدا کلا درگیریم

1 Likes

منم برج قبل هم سنوساده هم واژینال دادم هیچ مشکلی نداشتم

1 Likes

منم دقیقا سونو واژینال دادم مشکلی نبوده

بله عزیزم چون ممکنه لقاح دیر صورت گرفته باشه و میزان هورمون بتا خیلی بالا نرفته باشه به خاطر همین گفتن زوده
اگر لقاح زود انجام شده باشه قبل از موعد قاعدگی هم نشون میده که باردارید یا نه. برای همین میگن بهتره که چند روز بگذره از موعد تا مجبور نشید دوباره آزمایش بدید.

1 Likes

ممنون از توضیح کاملتون، اخه دلم طاقت نیاورد رفتم ازمایش دادم ، به امید خدا نمیدونم واقعا :pensive:

1 Likes

خانم حکیمی ممکنه من کیست داشته باشم چون قبلا نداشتم

1 Likes

خانم حکیمی میتونم نتیجه سونوگرافیمو بفرستم شما ببینی؟

احتمال هر چیزی هست عزیزم چون سه چهار ماه گذشته بهتره به پزشک تون مراجعه کنید تا علت تاخیرتون مشخص بشه و درمان هر چه زودتر انجام بشه

2 Likes

بله عزیزم بفرستید

1 Likes

ممنونم…

2 Likes

انشالله ک جواب از مثبته عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم نگران نباشید انشالا خبر خوش بهمون می دید

1 Likes

خانم حکیمی ممنونم…اخه دیشب خیلی گریه کردم…
خیلی نگران بودم…ولی ترشح دارم ابکی نمیدونم چیه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.