پریود نشدن و آزمایش منفی

سلام خانوما تورو خدا هرکدومتون اگه تجربه دارید کمک کنید من پریودام منظمه و طول دوره ام ۲۸تا ۳۰ روزس اصلا تا حالا عقب ننداختم فقط چهارماه پیش پنج روز عقب افتاد که متوجه شدم بارداربودم و همون موقع هم به خاطر فعالیت زیاد سقط شد یعنی تو پنج هفتگی بدون دارو و آمپول خودبه خود سقط شد. الان بعد از چهار ماه هفت روز عقب انداختم آزمایش دادم منفی بود بی بی هم منفی بود اما من هنوز پریود نشدم اوایل یکم دل درد پری هم داشتم الان اصلا دلدرد هم ندارم فقط سرپا که وایمیسم یکم زیر دلم درد میگیره ماه قبل هم سونو چک دادم که کیست نداشته باشم گفتن هیچ مشکلی نداری. الان نمیدونم چیکار کنم برم امپول بزنم که بشم یا نه منتظر بشم شاید باردار باشم؟؟؟؟ایا بوده کسی که جواب از مایش نشون نداده بعد از چند روز باردار بوده باشه؟؟ توروخدا جواب بدید

3 Likes

سلام امپولش ک خوب نیس من بعده چندماه هنوزم جاش درد میگیره بعضی وقتا. اگ مطمئنی حامله نیسی گرمی بخور هم طبیعیه هم درد نداره و بهتره

2 Likes

شیاف پروژسترون استفاده کن ۵ روز اگه بعد یه هفته پریود شدی هیچ نشدی ایشالله بارداری یا باید صبر کنی بعد چند روز دوباره بی بی بزنی یا بر ی آزمایش یا به دکترت بگو

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.