پریود شدن با تاخیر تقریبا ۱۰ روز

با عرض سلام،نزدیک دو سال که ازدواج کردم،وتا سال قبل با قرص جلوگیری داشتم وبعد از آن با روش طبیعی،و یک ماه که اقدام به بارداری داشتیم،همیشه پریود منظم و۲۸روز داشتم ولی الان ۲سری که تقریبا ۱۰روز تاخیر داشته که مشکوک به بارداری شدم،مخصوصا اینبار الان نمی‌دونم که خونریزی که با ۱۰روز تاخیر بوده،از علایم بارداری یا پریود شدم.

1 Likes

سلام عزیزم
مقاله زیر رو مطالعه کنید لطفا
https://farzand.net/article/355367-missed-period
اگر خونریزی کامل دارید یعنی باردار نیستید عزیزم

طبیعیه
وقتی اقدام رو شروع میکنی پریود ادم میریزه ب هم

محیا نیلوفر جون مقاله گذاشتن برا تهوع،ولی یکی از بچه‌ها میگفت شب موقع خواب دميترون ميخورده صبح حالش خوب بوده،الله اعلم!

1 Likes

مهربوووووون
:heart::heart_eyes:

باز گفتی که :angry:

عزیزم در زمان اقدام به بارداری تاخیر در قاعدگی طبیعیه نگران نباشید. آزمایش های پیش از بارداری رو حتما انجام بدید. ورزش منظم و تغذیه سالم داشته باشید. استرس مهم ترین عامل برای اختلال در قاعدگی و ناباروری محسوب میشه پس در اولین قدم باید آرامش تون رو حفظ کنید تا به زودی نتیجه بگیرید.

2 Likes

شیرین زبوووون :joy::joy:

منم هفت ماهه اقدام کردم. کلا پریودام بهم خورده.
بعد تخمک گذاری، تقریبا 16 و 17 ام دوره زیر دلم درد میکنه. قبلا اینجوری نبودم. مشکلی دارم یعنی…

نه عزیزم مشکلی نیست ولی بهتره به پزشک مراجعه کنید تا از نظر عفونت بررسی بشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.