پریود شدم ولی سر در نمیارم

نیلوفرجون من پریودشدم یعنی دستمال کاغذی بردم یکم به واژنم دیدم ترشحات قهوه ایی هستش فهمیدم که داره پری خانوم میادساعت۱۰شب ایناامروزوحساب کنم چون من قراره این ماه داروی لتروزل از سومین روزبخورم فعلا هم هیچی نیومده…خون گرم اینارومیگم سومین روزمن کی هس

عزیزم .تا اونجایی که میدونم روز اول پریودی زمانیه که خونریزی شروع بشه .

من قرار بود اگر این مدلی بشم زنگ بزنم دکترم بپرسم که خیلی لک بینی ام طولانی نشد
ماله تو هم طولانی نمیشه
اگر دیدی بیش از یک روز طول کشید از دکترت بپرس
وگرنه اگر صبح دیدی پریود شدی دو روز و نیم دیگه شروع کن ب خوردن قرص

سلام عزیزم
شما آزمایش بتا دادید؟ شاید این ترشحات لانه گزینی باشه عزیزم

سلام نیلوفرجون کن شب خیلی معذرت میخام دیدم خیس ام یه جورایی کاغذدستمالی بردم یکم واژن دیدم ترشحات قهوه ایی هس ولی اصلا نه دسشویی نه تونوارهیچی ندیدم تاامروزصبح رفتم دسشویی دیدم نوارتمیزه ویه لخته اندازه ۱۰ریالی افتاددردهم دارم من قراره لتروزل بخورم ازسوم پریودی ازکی حساب کنم پریودمواز۲تیریا۳تیر…گیچ موندم

یعنی از۵تیرشبش بخورم دارو رو

اره عزیزم
پریودت کامل شدی؟؟؟

اره امروزکلا شدم

اگر خونریزی تون امروز شروع شده باید از امروز حساب کنید و روز سوم مصرف قرص رو شروع کنید

فقط یه سوال منوگیچ کرده من پارسال یه بارداری خارج رحمی داشتم الان هرموقع موعدپریودم میشه ازاونجایه دردایی روحس میکنم بعدسه چهارساعت پریودمیشم میگم نکنه من گرفتگی لوله دارم ونمیدونم ماه به ماه هم پریودمیشم عفونت اصلا ندارم حتی توادرارمیگم میشه ازاسپرم باشه یعنی ضعیف باشه اسپرمه

اره امروزه چون من امروزلخته هارومیبینم دیروزفقط یه لک بودتاصبح نوارم تمیزبودش

بد نیست که شوهرتون هم آزمایش اسپرم بدن. برای اطمینان می تونید عکس رنگی انجام بدید تا از باز بودن لوله ها مطمئن بشید

میتونیم بدون نوشتن دکترازمایش اسپرم بده شوهرم یابایددکتربنویسه

فکر می کنم باید دکتر بنویسه عزیزم

اره دکتر مینویسه
ماه اول اقدامم همسر منم دکتر نوشت انجام داد
فقط،گفت یکم چسبندگی اسپرم کمه.
۱۵تا پودر پروکسید وومن داد
خیلی قویه داروش، همسر من که اعتقاد به دارو نداره خودش حس کرده.
ازمایش بده هسرتون خیالت راحت میشه هر دو همزمان درمانو شروع میکنید

اسپرمو بایدخودانزالی کنه یامیتونه دخول کنه بعدش اسپرموبریزه توظرف وببره ازمایشگاه

این آزمایش را می‌توان هم در آزمایشگاه و هم خانه انجام داد، اما ظرف یک ساعت باید نمونه به آزمایشگاه رسانده شود تا بلافاصله بررسی‌های لازم انجام بگیرد.

توی ظرف هم ک میریزی ببری
ظرف رو بذار زیر بغلت که گرمه و تاازمایشگاه برسونش سریع

بهتره ازمایشگاه باشه
چون تو خونه انجام بشه باید متر از نیم ساعت برسونی ازمایشگاه و دمای خاص نگه داری
تو دستشوی ازمایشگاه انجام میدن بدون کف و شوینده.
نباید دخول باشه خودارضاییه
برید خود ازمایشگاه شرایطش و کامل میگه بهتون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.