پریود شدم دوستان ناراحتم

دختراپریودشدم خیلی ناراحتم

1 Likes

میفهمم حالتووو :cry::cry::cry:
چی بگم حالتو خوب کنه وقتی خودم میدونم تو چه حالی هستی
امیدوارم ماه بعد باردار بشی با تمام ذوقت بیای اینجا بگی.
خدا خودش کمکمون کنه :cry::pensive:

ایشاالله ماه بعدعزیزم برای منم دعاکنیدلطفا دارم میرم از بدم

1 Likes

آرزو!پاشو خجالت بکش من9ماهه اقدامم ،فعلا هم که باید قید نی نی رو بزنم به خاطره حال همسرم ناراحتی نمیکنم،پاشو لاک بزن برو برا ماه بعد

خیلی ناراحتم،آخه چرازودنشدم بااین همه علائم

اسماجونم چرا اینقد ناامیدهرکی این حرفابزنه میگم زده ولی ازتوباورندارم خدا به هرکی صلاحشه بچه میده نه به هرکی دوست داره بعدش خدا همه بنده هاشو دوست داره گل من اینجوری خدا قهرش میگیره ماکه اینقد صبر وتحملمون کمه وواسه خاطر بچه اینجوری درباره ی خدا قضاوت میکنیم حتماازمون ناامیدمیشه بعدش عزیزدلم توکه یک کوچولوشو داری اینجوری نگو خداروشکرکن فقط وبه خودش توکل کن

2 Likes

موافقم با مریم جون،بعيده از اسما جان

2 Likes

میدونم اسماجونمی ولی توناامیدی ناامیدی به تونمیاد باورکن تمام دعا وقرانات جای دوری نمیره وخدا بهت پسشون میده خداهممون دوست داره به اونی که نمیده معنیش این نیست دوستش نداره

چرا خانم خانم ها برو ببین چی گفتی!

1 Likes

:grin::grin::grin::grin: نوشین جونم وارد میشود چطوری وای نوشین چیزی که میخاستم سرم اومد

چی میخواستی عزیزم؟

من توش موندم که چرانشدم نکنه مشکلی دارم

مرسی اسماجونم خداگل پسرت حفظ کنه

2 Likes

اول بارداریم گفتم‌من حالت تهوع ندارم وبالا نمیارم امروز چشمت روز بعدنبینه فقط درحال اوق زدن واستفراغ بودم نه ناهارخوردم نه صبحونه

1 Likes

تا حالا رفتي زیر نظر دکتر*

والله منم هر چی ازپایش و سونو و چکاپ قبل از اقدام انجام دادم نمیدونم چرا اینطور میشه تازه چقدر قبل اقدام تماز و دعا میخونم

1 Likes

حقت میباشد :joy::joy::joy::joy::joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

من بااستفاده ازکیت وخیلی چیزادیگه روزتخم گذاریم اقدام کردم ولی نشد

آرزو جون ناراحت نشو منم ماه قبل فک میکردم باردارم ولی نشد
تقریبا 10 روز دیر تر پری شدم
اینجا پرسیدم بچه ها میگن رحم داره خودشو برای بارداری آماده میکنه
میدونم ناراحتی اما خودتو برای ماه بعد آماده کن انشالا خبر بارداریتو بشنویم☺

3 Likes

عزیزم ببخشید فکر کردم ناامیدی ومنظوربدبرداشت کردم میگم توهمیشه امیدت به خداست وهمه تشویق میکنی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.