پریود بعد از کیست

سلام.من کیست داشتم با یک دوره قرص جلوگیری خوب شدم بعد که پریود شدم روز سوم یک چیزی همراه خونریزی ازم خارج شد مثل یک پوست چی هستش؟

شاید پوست جداره رحمه که معمولا با خونریزی زیاد میریزه بیرون.

اکی.ممنون

1 Likes

شما طبیعی باردار شدید یا کمک باروری؟

طبیعی

از ای یو ای استفاده نکردید پس.چون دکتر بهم گونال و کلومیفن داده که بعد ای یو ای کنه.گفتم اگر استفاده کردید ببینم چطور

البته بعد از 8 ماه که نشدم رفتم دکتر دارو گرفتم. وقتی نتیجه نداد رفتم پیشش پرسیدم چرا نتیجه نداد، گفت نمی دونم! بازم دارو نوشت. گفتم وقتی دلیلش نمی دونید دیگه دارو برای چیه؟ نسخه شو نگرفتم.
یکی دوجا رفتم کسی نفهمید چرا باردار نمیشم. برا همین ول کردم دیگه دکتر له دکتر نرفتم.

نه اما هستن بچه هایی که استفاده کردن. تاپیک جدا بزن ببینن بیان جواب بدن.

تهران اگر هستید ابن سینا مرکز خوبی طبق تعریفی که تلویزیون میکنه شبکه 4.من 4 ماه جدی اقدام کردم بعد به دلیل کم لطفی دکتر کیست گرفتم و تنظیم هورمونهام بهم خورد به دلیل بالاترین سن به دکتر دیگه مراجعه کردم که زودتر نتیجه بگیرم

1 Likes

الان که شکر خدا فعلا مشکلی ندارم. ممنون عزیزم.
کار خوبی کردی انشالله نتیجه میگیری. نگران نباش کیست مشکل جدی ای نیست برای باروری. یکی از دوستهام با کیستش باردار شد.
انشالله به زودی تاپیک بزنی خبر بارداریتو بدی خانمی.

سپاس.خدا رو شکر کیستم برطرف شد.ان شاءالله بهترینها برای همه اتفاق بیوفته.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.