پریودی و بارداری

سلام. من دوره های پریودی ام 28 روزه بود. از وقتی برا بارداری اقدام کردم بهم ریخته. 30 تا 36 روزه شدم. بنظرتون طبیعی هست یا مشکلی دارم. قبل بارداری هم سونو رفتم کیست نداشتم. مرسی

1 Likes

آره عزیزم طبیعیه نگران نباشید، حتی استرس هم می تونه باعث به هم خوردن نظم قاعدگی بشه

3 Likes

قبل اقدام رفتم دکتر عفونت داشتم درمان شدم. الان بازم ترشحات سفید غلیظ دارم. کم هست و بدون بو. خارش هم زیاد ندارم. یعنی عفونت دارم بازم؟ این میتونه باعث بهم خوردن پریودیم بشه و باردار نشم؟

1 Likes

عفونت باعث بهم خوردن پریودی نمیشه اما میگن باعث ناباروری میشه…ینی در مورد من که اینجور میگن…

1 Likes

من الان شش ماهه که اقدام کردم. نه علایم عفونت دارم. نه بارداری. فقط مریودم عقب افتاده پنج روزه. ترشحات سفید غلیظ هم دارم. بی بی چک هم امروز امتحان کردم منفی شد. دیگه نمیدونم چم شده؟

1 Likes

بار اول عقب میندازی؟ اگه دو سه روز دیگه پری نشدی برو آز بده

1 Likes

نه از وقتی برا بارداری اقدام کردم. دوره های پری عقب افتاده 2 روز تا 6 روز. الانم 5 روز شده

1 Likes

برو دکتر به نظر من…ضرری نداره…عقب جلو شدن عادیه ولی شما فقط داری عقب میندازی…

1 Likes

مرسی ممنون فاطمه جان

1 Likes

خانوم ها منم دوماهه اقدام کردم برای بارداری.و سیکل قاعدگیم این ماه ۲۴روزه بود بنظر شما چرا اینجوری شدم راهنمایی کنید لطفا

1 Likes

سلام عزیز.
نگران نباش توزمان اقدام گاهی سیکل قاعدگی به هم میخوره اگر ماه بعد اینجور بودی واگردانی درد داری در زمان پریودی برو یه سونو انجام بده که انشاالله مشکلی نداشته باشی .منظورم از لحاظ کیست هست

1 Likes

درد زیاد ندارم .تا حالا اصلا پریودی۲۴روزه نداشتم خیلی میترسم .دوماه پیش سونو دادم مشکلی نداشتم

زیر دلم درد میکنه سرگیجه هم دارم

اخه مگه سیکل قاعدگی ۲۴روزه داریم غیر ممکنه.نامنظمی در این حد میشه

سیکل قاعدگی به‌طور متوسط ۲۸ روز طول می‌کشد، یک سیکل قاعدگی طبیعی بین ۲۱ تا ۳۵ روز متغیر است.
میتونی تو گوگل هم یه سرچ بزنی که خیالت راحت بشه بعد از اون شرایط محیطی هم بر قاعدگی تاثیر داره
مثل ناراحتی استرس

1 Likes

اره این ماه یکم ناراحتیم زیاد بود.زهره جون خونریزی زیاد ندارم.در حد لکه دارم ماه پیش لکه بود اول بعد پری شدم اما الان خیلی کم لکه دارم خونریزی شدید ندارم

فکر نکنم مشکلی باشه عزیزم من خودم پریود هستم و برعکس ماههای گذشته خونریزی کمی دارم
کم خونی هم تو کم بودن خونریزی تاثیر داره فکر کنم البته

خانوم ها لطفا کمک .من دیشب فقط در حد سه لکه خون داشتم .و تا الان خبری نیست یعنی اصلا خون نمیاد .چکارکنم امکان داره باردارباشم.ایا بی بی چک بزنم جواب میده .چکارکنم‌.بنظرتون لکه خون تو ۲۴روز میتونه لانه گزینی باشه

1 Likes

لکه خونی که دیشب داشتم خون قرمز بود یعنی قهوه ای یا لخته نبود.فقط در حد خیلی کم گفتم سه قطره فقط

من اصلا کم خونی ندارم.قبلا ازمایش دادم نه تیرویید نه کم خونی هیچ مشکلی ندارم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.