پریودی نامنظم

سلام من 37سالمه 3سال پیش امپول جلوگیری زدم 6عدد بعد قط کردم 6ماه پرید نشودم بعد پریدیم نامنظم شد این ماهم 7روز جلو انداختم

سلام عزیزم
عارضه اصلی این آمپول، ایجاد اختلال در قاعدگی ها (پریود ها) می باشد. اغلب قاعدگی ها نامنظم شده و گاهی اوقات مدت بیشتری طول می‌کشند. خونریزی معمولا شدید نمی باشد شما ممکن است دچار یک خونریزی کم اما طولانی مدتی شوید که درصورت نیاز می توان آن را درمان نمود. بعداز چند بار تزریق، قاعدگی های شما ممکن است بطور کامل متوقف شوند. این وضعیت در هنگام مصرف آمپول طبیعی می باشد و هیچ آسیبی به شما نخواهد رسید.
در صورتی که تزریق آمپول را متوقف نمایید، قاعدگی های شما دوباره به صورت منظم در خواهند آمد، گرچه برگشت به حالت طبیعی ممکن است برای بعضی از خانم ها تا 18 ماه طول بکشد.

ممنون ایا بازم بچه دار میشم اخه دوست دارم یه بچه دیگه داشته باشم

بله عزیزم چرا نشه!
شما باید زیر نظر یک متخصص باشید تا آزمایش های لازم رو براتون بنویسن و بعد با توجه به علت اختلال در قاعدگی تون داروی مناسب تجویز کنن. انشالا به زودی نتیجه می گیرید :rose:

سلام من چندروز پیش موقعه پریدیم بود قرص ال ای دی خوردم دوتا دونه دیگه نخوردم الان 3روزه دیگه پریود نشودم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.