پریودیه یا لانه گزینی 😭😭😭😭

سلام من باید ۲۹ این ماه پریود میشدم اما زودتر یعنی ۲۳ ترشحم لکه قهوه ای بود بعد از ظهر صورتی دوباره قهوه ای اما روز ۲۴ که با شوهرم رفتم بازار امدم دستشویی یه لخته قد یه بند انگشت دیدم باز دوباره بعد از ظهرش همون ترشح قهوهای شد نمی دونم چمه دارو بخوردم پریودیم باز شه باز میگم لانه گزینی نباشه ترو خدا مامی یار عزیز مامانایی که باردار بودن لانه گزینی داشتن کمکم کنید. ماه پیش هم یک ماه عقب انداختم پروژسترون زدم باز نشد با قرص رازیانه که دکترم قبلا بهم داده بود پریودیم باز شد دارم دیوونه میشم :persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:

1 Likes

عزیزم
لانه گرینی معمولا صورتیه
ان شالله که باشه
احتمالا پریودت بهم ریخت به خاطر امپول و این چیزاا

ممنونم از جوابت عزیزم

سلام عزیزم
بهتره تا 29 ام صبر کنید اگر پریود نشدید حتما یه آزمایش خون با تیتراژ بدید انشالا که باردار باشید
فعلا کار سنگین نکنید بیشتر استراحت کنید

1 Likes

خانوم حکیمی شما بگیر سرخود دارو نخورن واس باز شدن پریود :expressionless:
الان سحر جون قرص رازیانه خورده :persevere:

2 Likes

بله درسته اول باید از باردار نبودن مطمئن بشن بعد زیر نظر پزشک دارو مصرف کنن :+1::+1:

2 Likes

عزیزم ان شالله که بارداری .اگه نیستی ی سونو بده شاید پلیپ باشه

سر دوراهی موندم چه کنم دارم دیوونه میشم گلاب بروتون پریودیم خون میاد اما کمه در حد ترشح

این نشانه بارداری که نیست چه کنم سرطان رحم چیزی نباشه :sweat:

خوب الان دقیقا هر ماه میرم آزمایش یا سنو گرافی خوب هر ماه هم باردار نیستم :thinking:

خب شاید این ماه باردار باشید :slightly_smiling_face:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.