پریودیم گذشته و نشدم میتونم اقدام کنم به بارداری؟

۵ روز موعد پریودیم گذشته ونشدم میتونم اقدام کنم به بارداری؟
تاریخ تخمک گذاریم یکی دوماه گذشته دقیقا طبق ماشین حساب سایت بود.حالا میتونم طبق تاریخ تخمک گذاری با کیت اقدام کنم بااینکه الان پریودنشدم؟؟؟

خب شاید باردار باشی الانم حتی اگه باردار نباشی که نمیشه اقدام کرد باید بری دکتر آمپول میده پری میشی دوباره بعدش میتونی اقدام کنی

منم میدونم باران جان منو به شک انداخت.
نه باردارنیستم
ماه گذشته سه روز لکه بینی بودبعدشدیدشدحالا نمیدونم از روز اول لکه بینی حساب کنم یا نه

خب اگر هر ماه این لکه بینی قبل پریود رو دارین بله جزو پریود حساب میشه اگه فقط این ماه هست حساب نکنید
حالا چون میخوای اقدام کنی دو تا شو در نظر بگیر ببین چند روزتخمک گذاری ممکنه اتفاق بیفته یه بازه تخمک گذاری بدست بیار و اقدام کن

فعلا که این ماه نشدم

من مشکل قندم وپرولاکتین هم درست وتنظیم شده ولی تخمدان هام فکرکنم ضعیف هستندبرج قبلی فقط سرتاریخ پریودیم یه لکه میبینم ولی دیگه قط میشه بعداز سه روز خوب شد.قرص دوفاستون هم درماههای گذشته استفاده کردم.ولی بازم هیچ.هنوز این ماه نشدم چکارکنم؟
با این وضعیت میترسم اقدام کنم برای بارداری

نمیدونم والا اگه همیشه ایطوری هستید مشکلی نداره کاش بری دکتر تو سونو ضخامت اندومتر چند زده برات؟؟

با این وضعیت که بارداری به سختی اتفاق میافته شما رزیر نظر پرشک اول درمان کنید بعد باردار بشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.