پریدن شیر تو گلوی نوزاد

باشه عزیزم بهم گفتن ننو هم خوبه من ننو هم انداختم

1 Likes

اره خوشبحالت مامانت هس بچت و ببر سختیش همین ی مدته 40شون بگذره از آب و گل درمیان دیگ

من بیمه حضرت رقیه کردمش امروز خیلی عذاب کشیدم :sob::sob::sob:

1 Likes

انشاال که همیشه سالم و سلامت باشه دختر گلت

1 Likes

نه بابا من نمیمونم شب جایی فقط صبح تا شب میرم خونه مامانم نزدیکه پیاده ده دقیقه راه

الهی عزیزم درکت میکنم بخدا… موقعیتش و ک داری برو پیش مامانت… اگ میتونی وایسا تا 40 روزش بشه ی خورده جمو جور تر بشه

همچنین نورا جونه شما عزیزم
:heart:

متاسفانه اصلا دوست ندارم بمونم اتفاقا شوهرمم میاد مشکلی نداره شب میخوابه اما من دوست ندارم نه خونه مامانم نه خونه مادر شوهر بمونم

خب مامانت نمیتونه بیاد پیشت؟
خوشبحالت منم 5 دیقه با مامانم فاصله دارم از پنجره خونمون پنجره اونا معلومه ولی لعنت ب کرونا ک آواره خونه مادرشوهرم چرد

فدااای تو عزیز دلم

1 Likes

بنظر من تحمل کن پا رو دلت بذار بخاطر بچه بذا هم خیال خودت راحت باشه و شیر اروم بچه رو بدی هم بچه طفلی اروم باشه و کمک داشته باشی

نه بابام گناه داره تنهاست سنش زیاده مامان و بابام دوست ندارم تو درد سر بیفتن

1 Likes

الهی خب خودتم گناه داری بچه هم گناه داره

حالا اگه دیدم فردا هم خوب نشد شاید بمونم راست میگی بچه مهم تره

1 Likes

میگم دیگ اولا ک ایشالا بچه چیزیش نیست و خوب میشه
بعدم خودت و الکی آزار نده از موقعیتایی ک داری بخاطر بچه هم شده استفاده کن

چشم ممنون به خاطر راهنمایت و دلداریت :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات عزیزم اروم باش فقط
توکل ب خدا خدایی ک خودش داده بهمون خودشم نگهدارشون باشه ب حق علی اصغر 6ماهه امام حسین :heart::heart:

1 Likes

بچه هامونو به خود خدا میسپارم خدا خودش نگهدارشون باشه

زهرانترس پسرم من هرررربارکه شیرمیخورد میپرید گلوش نگران نباش خودبه خوددرست میشه واس من ک گفتن گلوش کوچیکه میپره وشیرم فشاردار

زهرا جان.پسر شما کی خوب شد ؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.