پریدن شیر تو گلوی نوزاد

سلام خواهرا من دخترم 25 روزش هست شبها گریه میکرد بردمش دکتر گفت رفلاکس داره بهش دارو پدی لاکت و کولیکیز داد یکم بهتر شد ولی سه روزه پدی لاکت ندادم و کولیکیز هم تف میکنه بیرون مشکلی که الان داره اینه شیر بهش میدم میپره گلوش همش امروز که دیگه چند بار اینجوری شد انگاری هول بزنه موقع شیر خوردن همچین میپره گلوش انگار دور از جونش میخواد خفه بشه

امروز اینقدر گریه کردم شوهرم نبود زنگ زدم مامان و بابام اومدن رفتیم متخصص اطفال همش حرف از رفلاکس میزد انگار اینجوری میشه مال رفلاکس معاینه کرد قلبشو گفت صدای قلبش و شش ها طبیعیه ولی الان دوباره پرید گلوش

اینقدر ترسیدم که الان به شوهرم.گفتم بشین پیشم تا بچه شیر بدم.چون میترسم دوباره بپره تو.گلوش خدایی نکرده

کسی خدایی نکرده نوزاد اطرافش نداشته اینجوری باشه

عزیزم شاید شیر زیاد تو گلوش جمع میشه نمیتونه قورتش بده البته برا اکثر نوزادا فکر کنم پیش بیاد.

نمیدونم.شیرم.که زیاد هست ولی یهو میپره گلوش نفسش میره

دختر منم خیلی باحول شیر میخوره
کولیکزو هم تف میکنه :face_with_head_bandage:
ی وقتا هم میپره گلوش
آرامشت و حفظ کن فقط
بخاطر اینه ک شیرت زیاده منم سینمو ی وقتا از دهنش درمیارم فواره میزنه شیر سر سینم
بعدم برش گردون و بزن پشتش
بعدم توی آپارات و اینا بزنیم فک کنم کلیپاش باشه ک وقتی شیر گلو بجه میپره بلید چکار کرد
ولی منم درکت میکنم وقتایی ک خونه تنهام میترسم شیرش بدم هی بسم الله بسم الله میکنم و آیت الکرسی میخونم باز وقتی شوهرم هس استرسم کمتره
تازه دختره من ی وقتام تف خودش میپره گلوش سرفه میکنه تا مرز سکته میرم ک نکنه خفه شه چون ی وقتا مشغول کارای خونه م و تنهاس اینجور میشه :weary:

1 Likes

یعنی مال تو هم ماعده شیر میدی میپره گلوش ؟چند بار تا حالا اتفاق افتاده ؟

1 Likes

من اصلا نمیترسیدم امروز این اتفاق چند بار افتاد ترسیدم.عجیب :cry::cry::cry:

اره عزیزم خیلی بار شده… ی بارم ی عالمه اوق زد قشششششنگ نزدیک بود بمیرم
وقتی گفته ریه ش سالمه نترس دیگ
ی خورده استرس خودت و کم کن چون رو شیرت تاثیر میذاره با آرامش شیرش بده ببین تاثیر داره

من دوره هلال احمر گذروندم قشنگ دولاش میکنم میزنم پشتش ولی بعدش گریه میکنم چون بچه ام حساسم

1 Likes

دخترت کولیک نداره؟؟؟
من دخترم ی وقتا داره شیر میخوره دلپیچه های کولیکش میاد سراغش ازونورم ی عالمه شیر تو دهنش جم میشه یهو میپره گلوش :weary::face_with_head_bandage:

وااای چقدر شوهرم بهم.میگه باورت میشه بچه گاهی تو بغل من ساکت نمیشه بغل اون ساکت ساکته حتی رو سینه باباش میخوابه

1 Likes

درکت میکنم ولی سعی کن کمتر بترسی
بعدم این چیزا برا بجه طبیعیه سعی کن قوی باشه جی بیشتر بترسی شیرت جوشی تر میشه برا بچه.

1 Likes

چرا کولیک ریفلاکس از غروب گریه و دل دردش شروع میشه

1 Likes

خدا خودش به حق سه ساله امام.حسین به نی نی هامون رحم کنه با هزار نذر و نیاز این بچه رو از خدا گرفتم :sob::sob::sob:

2 Likes

بخاطر استرس و ناراحتی دیگ
منم ی شب خیلی عصابم داغون بود داشتم گریه میکردم
بچم هم گشنش بود داشت شیر می‌خوردباورت نمیشه ی قلوپ می‌خورد چند دیقه گریه میکرد جییییغ میزد کبود میشد… شوهرم بردش پیش خودش پستونک داد اروم شد

1 Likes

سعی میکنم اروم باشم حالا فردا میرم خونه مامانم تا کمک کنن یکم اروم بشه بچه

1 Likes

الهی بگردم مث بجه منه پس
کولیک لعنتی خیلی اذیت میکنه
رفلاکس داره حتما سعی کن بعد شیر اروغش و بگیری
بعدم شبا یا وقتایی ک کار داری ب پهلو بخوابونش ک اگ شیر پس داد از گوشه دهنش بریزه خدایی نکرده برنگرده

الهی عزیزم الهی آمین
منم خیلی میترسم میگم ی تار مو از سرش کم شه دیوونه میشم
ولی چکار کنیم دیگ مام تجربه مون کمه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.