پرچم‌گذاری و طریقه گزارش نوشته‌های نامرتبط 🚩

به لطف خدا و حضور گرم شما عزیزان، هر روز جامعه مامی‌‎گپ در حال رشد و بزرگتر شدنه. طبیعتا هر چقدر مامی‌گپ بزرگتر بشه کنترلش هم برای ما سخت‌تر میشه :blush:
در این مطلب می‌خوایم از شما درخواست کنیم که به ما در پاکسازی و ایمن سازی محیط مامی‌گپ کمک کنید. ما با کمک هم می‌تونیم از این محفل گرم و دوست‌داشتنی به خوبی حفاظت کنیم.

طریقه ارسال گزارش

یکی از راه‌های حفاظت ارسال گزارشه. بعضی وقتا کافیه که مشکل رو به شخص نویسنده مطلب گزارش بدیم تا خودش اصلاحش کنه، این گزارش براش به عنوان یک پیام خصوصی ارسال میشه. مثلا اشتباه علمی، یا اشتباه تایپی. یه وقتایی هم ممکنه نیاز باشه گزارش برای مدیران ارسال بشه تا اونا رسیدگی کنن.

قدم اول:
حتما تا حالا این دکمه‌ها رو دیدید، زیر همه نوشته‌ها هستن. وقتی کلید ●●● رو فشار بدید، دکمه‌های بیشتری نشون داده میشه. یکی از این دکمه‌ها عکسش شبیه یه پرچمه. باید اون رو فشار بدید :smirk:

image

قدم دوم:
براتون یه صفحه باز میشه که دو بخش داره. بخش اول برای ارسال گزارش به نویسنده مطلبه و بخش دوم برای ارسال گزارش به مدیران مامی‌گپ. کافیه گزینه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و کلید «پرچم‌گذاری نوشته» یا «پیام» رو فشار بدید.

قدم سوم:
کار دیگه‌ای نمونده، تموم شد :tulip:

انواع ارسال گزارش به مدیران

وقتی گزارش قراره برای مدیران ارسال بشه یعنی درجه اهمیتش مقداری بالاتره! پس اگر تعدادی از کاربران یه نوشته رو گزارش کنن، قبل از اینکه مدیران بخوان اقدامی انجام بدن، خود به خود اون نوشته مخفی میشه. وقتی که تعدادی از کاربران، تعدادی از نوشته‌های یک کاربر را به مدیران گزارش می‌کنن، سیستم به صورت خودکار دیگه به اون کاربر اجازه نمیده که مطلب جدیدی بنویسه تا زمانی که مدیران گزارشات رو بررسی کنن.

پس یادمون نره که به سادگی می‌تونیم تو مدیریت مامی‌گپ به هم کمک کنیم :kissing_heart:

• خارج از موضوع است
    این گزینه رو زمانی انتخاب کنید که نوشته کاربر به گپ جاری مربوط نیست و مدیران باید اون رو به گپ درست راهنمایی کنن.

• نامناسب است
    این گزینه رو زمانی انتخاب نمایید که نوشته ارسال شده ناقض قوانین مامی‌گپ است. چنانچه شخصی قصد سوء استفاده از کاربران مامی‌گپ رو داشت و یا حریم خصوصی این عزیزان رو نادیده گرفت، هم می‌تونید از طریق این گزینه به مدیران گزارش بدید.

• هرزنامه است
    بعضی وقت‌ها ممکنه کاربران تبلیغات ارسال کنند یا محتوایی که ارسال می‌کنن اصطلاحا هرزنامه باشه. چنانچه محتوای ارسال شده به هر دلیلی با گپ مرتبط نباشه یا برای اعضای گپ مفید نباشه می‌تونید از این گزینه استفاده نمایید.

• یک چیز دیگر
    این گزینه رو زمانی انتخاب کنید که بنا به دلایل دیگری صلاح می‌دونید، مدیران نوشته یا حساب کاربری شخصی رو بررسی کنن. با انتخاب این گزینه کادری باز می‌شه که می‌تونید داخلش پیامتون رو هم به همراه گزارش ارسال کنید.

پرچم‌گذاری (گزارش دادن) چه تاثیراتی داره؟

• در صورتی که نوشته‌های کاربری توسط کاربران مختلف گزارش بشه و 5 مورد از این گزارشات توسط مدیران به تایید برسه، اون کاربر دیگه نمی‌تونه از سطح 3 بالاتر بره و دسترسی‌هاش بیشتر نمیشه.
  • اگر نوشته‌ای 3 بار پرچم‌گذاری بشه به صورت خودکار قبل از بررسی مدیران مخفی میشه. البته کاربران عضو شده مامی‌گپ می‌تونن بازش کنن.
  • وقتی نوشته‌ای به صورت خودکار مخفی میشه، سیستم برای نویسندش یک پیام می‌فرسته. اگر تا کمتر از 10 دقیقه نویسندش نوشته رو ویرایش کنه، دوباره نوشته نمایش داده میشه. اگر باز هم کاربران 3 مرتبه اون نوشته رو گزارش بدن، دیگه ویرایش کردن نویسنده هم فایده‌ای نداره.
  • اگر نوشته‌های یک کاربر تازه وارد با سطح اعتماد 0 توسط کاربران متفاوت 3 مرتبه به عنوان «ناقض قوانین مامی‌گپ» گزارش بشه، سیستم تمام نوشته‌های اون کاربر رو تا بررسی مدیر مخفی می‌کنه.
8 Likes
پرچم شدم 😬
سلام من تازه اومدم 😀
منظور از بسته شدن گپ یعنی اینکه ترکید؟
منم اومدم خوش اومدم
فاطی بیا بهم یاد بده
گپ‌ ازاد 🥰
همبرگر هستم از سرزمین نی نی سایت😁🥳
😂😂چقدر کار با اینجا سختههههههه
دوستای خوب که از نی نی سایت اومدین بیاین معرفی کنین
نینی سایتیا کجاییییییییین منم اومدممممممم
نی نی سایت مضخرف
کاربر جدیدم از نی نی سایت اومدم 😁
نی نی سایتیا تازه واردا بیایین
منو از نی نی سایت الکی انداختن بیرون چیزی نگفته بودم
استفاده از مامی گپو یادم بدید
من عضو جدیدم از نی نی سایت اومدم😁
سلام به همتون🙂
چقدر رابط کاربری مامی گپ سخته
یکی بهم بگه اینجا چجوری باید باهاش کار کنم
قوانین سایت
چقدر سخته این جا .....اووف
سلااااام منم ی تازه وارد ب سایتتون😍🥰
کی منو اینجا میشناسه؟
سلام من تازه واردم جیگرااااا
طول میکشه تا ب اینجا عادت کنم😩😩
خانوما.بمن یادمیدین
آی ام تازه وارد 😄
به مامی‌گپ خوش آمدید 🌸🌷
تازه اومدم مامی گپ راهنماییم کنید
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.