پروژسترون چند تا باید بزنم؟

آمپول پروژستون چند تا برای باز شدن پریودی لازم بزنم همیشه دکتر برای باز شدن پریودیم تجویز میکرد نمیدونم یکی بود یا دوتا؟

آیا امکان داره در صورتی که ۱۹روز عقب انداختم بی بی چکم منفی شده در روز ۱۹ باردار باشم همش این ماه حس میکنم باردارم و اما بی بیچکم منفی دوستم میگفت من ۱۹روز عقب انداختم بی بی چکم نشون نداده بعد ده روز یعنی ۲۹ روز دوباره امتحان کردم مثبت شده گفت دکترم علتشو گفته نچسبیدن جنین به رحم :pensive:

تا ۶ ماه یکسره بعد کورتاژم خونریزی داشتم با آمپول استرادول وویتامین کا خونریزیم قطع میشد این ما عقب انداختم خسته شدم بس رفتم دکتر😔

اول اینکه انءشالله بارداری عزیزم
بعدم چرا ی ازمایش یا سونو نمیدی که خیالت راحت شه به بی بی چک اعتباری نیس

این همه نیلوفر جان میگه بی بی چک خطا داره،چرا گوش نمیدین،یه بار آز بدید مطمئن بشید،آمپول هم اغلب دو تا 25 میزنن

1 Likes

داروخونه که بدون نسخه آمپول نمیده

1 Likes

عزیزم بی بی چک خطا داره اصلا اعتمادی بهش نیس
حتی مواقعی ک زمان زیادی از موعدت میگذره ممکنه بتا خیلی بالا رفته باشه و بی بی منفی نشون بده
خواهشا اگر برات مهمه یه دکتر برو برات آزمایش بنویسه

2 Likes

خوب میترسم آزمایش هم نشون نده😔

انشا الله میرم

امکان نداره آزمایش خون نشون نده،درصد خطاش خیلی پایینه،انشاالله که باردار باشی

1 Likes

قربونت برم
خب اگر باردار نباشی نشون نمیده دیگه (فدای‌سرت)
حداقل میری دکتر ک بهت دارو بده واس پری شدن
اگرم باردار باشی با ۱۹ روز تاخیر مطمئنا آزمایش جواب میده ک بارداری

2 Likes

عزیزم چه باردار باشید که انشالا هستید و چه باردار نباشید باید قبل از تجویز آمپول آزمایش بدید

دکترم میدونست من بیشتر اوقات عقب میندازم اول آمپول میداد

میدونم الان برم هم اول آمپول میده من میگفتم شاید باردار باشم میگفت برای جنین ضرر نداره

بله عزیزم اگر باردار باشید ضرری برای جنین نداره و از بارداری محافظت میکنه
اما بهتره شما آزمایش رو بدید تا مطمئن بشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.