پرولاکتین بالا

دوستان من 34سالمه و دوماه دیگه عروسیمه .دوساله هیپوفیزم غده روش افتاده و الان خونریزی هم کرده ولی بخیر گذشته . دکتر مغز و اعصاب میگه تا دوماه دیگه که ام آر آی جدید میگیری هیچ دارویی نخور ولی دکتر زنان و زایمان میگه باید برات سیکل قاعدگی درست کنمو دارو بگیری نمیدونم چکار کنم کسی هست راهنمایی کنه ؟؟؟؟

1 Likes

با دکتر مغز و اعصابت صحبت کن اگه گفت مشکلی نیست استفاده کن.

دکتر مغز و اعصاب میگه تا جواب ام آر آی نیا هیچی نخور . هیچ دارویی. ولی اگه کابرگولین رو نخورم میترسم دوباره پرولاکتینم بالا بره .

منم این قرص رو استفاده میکنم.اگه شمارش رو داری به دکترت زنگ بزن.مگه چند مدت دیگه جوابش میاد؟

دکتر زنان و زایمان هم میگه حداقل هفته ای نصف کابرگولین رو بخور چون امکانش هست بازم پرولاکتینت بالا بره

شماره دکترت رو داری بهش زنگ بزنی بپرسی؟

فعلا گفته صبر کن اردیبهشت ام آر آی بده . چون توی این مدت باید ببینم این توده خود به هود ازبین میره یا نه :confused:

منم پرولاکتینم بالا بود ولی نمیدونستم تا ۷ماه قرصش رو نخوردم الان ۲۵ روزه دارم میخورم.مگه شما ترشح شیر دارین؟

فردا نوبت دکتر زنان دارم . جواب سونوگرافی رو براش میبرم . سونو گرافی میگه رحمت ضخیم نشده الحمدلله و میتونی دارو رو شروع کنی ولی گیر جواب دکتر مغز و اعصابم که میگه نباید هیچی بخوری !!

به دکتر زنانت بگو اگه مشکلی نداره تا دوماه قرص نخورم.اگه قبول کرد بعد دوماه بخور

من خیلی اطلاعی ندارم چون پرولاکتین منم بالا بود جوابتون رو دادم میخوایین خانم حکیمی فردا بیان جوابتون رو بدن.یا از دکترتون بپرس.

نه ترشح شیر ندارم . ولی آزمایشم سطح پرولاکتینمو تا 266نشون داده . الان که کابرگولین میخورم شده 3/5

1 Likes

اوهوم . ببینم فردا چی میگه خانم دکتر

من ۵ روزی نصف قرص میخورم.میتونی از دکترت بپرسی.امیدوارم مشکلت حل بشه.

راضی هستی ؟

من سینه هام سفت بود ولی ترشح نداشتم از وقتی خوردم نرم شده.اره خوبه.

ممنونم عزیزم . انشاالله سلامت باشی

همچنین شما.

دخترا پرولاکتین بغیر ترشح شیر هیچ علائم دیگه ای نداره؟؟؟
آخه من 4ماه اقدام کردم ولی هنوز نشده

واسه من ترشح شیر نداشم همیشه سینم سفت بود باردارم نمیشدم ازمایش کامل هورمونی دادم اخرین دکتر که رفتم متوجه شد.اون دخترا نمیفهمیدن.الان برام قرص نوشته هر ۵ روز نصف قرص گابرگولین

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.