پرولاکتین بالا کسی چیزی میدونه؟

سلام بچه ها دیروز رفتم دکتر گفت پرولاکتین بدنت بالا هست برام ام ار ای ازهیپوفیز مغز نوشت خیلی میترسم.یعنی چیز خطرناکی هست؟

خیلیا پرولاکتینشون بالاس با دارو خوب میشه من تاحالا کسیو ندیدم بخاطر پرولاکتین بره ام ار ای البته شایدم من میدونم

پرولاکتین از هیپوفیز ترشح میشه برای اینکه مطمئن بشن مغز مشکلی نداره ام آر آی مینویسن
نگران نباش عزیزم انجام بده ان شاءالله ک مشکلی نداری
با دارو برطرف میشه

1 Likes

ممنون از راهنمایتون…تو نت خوندم نوشته بود بعضیارو عمل میکنن…

1 Likes

اگه با دارو برطرف نشه
ولی بنظرم جزء موارد خیلی کم باشه
من خیلیارو شنیدم با دارو خوب شدن
نگران نباشید

1 Likes

منم بالاس داستینکس میخورم البته الان باردارم قطع کردم اره منم چون نوسان داشت ام ار ای دادم ولی چیزی نشون نداد

منم پرولاکتینم بالا بود باردار نمیشدم
یک سال قرص کابرگولین مصرف کردم
متاسفانه داروی پرولاکتین وزنو خیلی میبره بالا من حدود ۱۳ کیلو اضافه وزن گرفتم ولی خداروشکر مشکلم حل شد و بعدش باردار شدم

اخه برا من دارو نوشته ام ار ای هم نوشت چون گفت سردرد یا تاری دید نداری گفتم چرا بعضی وقتا چشمام سیاهی هم میره.:unamused:

کابرگولین هفته ای یه دونه میخوردید؟

پرولاکتینت چنده؟

من برج ۹پارسال ازمایش دادم ۱۹۸بود.دکترهم بهم قرص دادهم گفت ام ار ای بگیرچون نزدیک ۲۰۰.ومن پریودنمیشدم وباعث شده بود تخمدان هام کوچیک بشن.
قرص بهم دادهفته یکی خوردم ولی ام ارای ندادم یک ماه .یک ماه وخرده ای بعدرفتم شد۱۱دکترگفت عالیه نیازبه ام ارای نیست ولی بهم گفت تازمانیکه بارداربشم باید بخورم

سلام عزیزم
جای نگرانی نیست چون پرولاکتین توسط غده هیپوفیز در مغز تولید میشه

1 Likes

بله من هفته ای یه دونه میخوردم
تازمانی که باردار شدم و شش هفتم شد هم مصرف کردم
بعد از اون به دستور دکتر حذفش کردم

اخه من قصد بارداری ندارم دیگ.یعنی باید بخورم مثل شما:roll_eyes:

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.