پرولاپس قلب و اقدام

خانما من یه موضوع گذاشته بودم در مورد پرولاپس قلب یعنی هیچکس درموردش چیزی نمیدونه؟ و کسی اینجا مشکل پرولاپس نداشت و نداره؟؟؟؟اگه کسی میدونه جواب بده ممنون

بلد نبودیم اخه دوستم :grimacing::grimacing::grimacing:

شما باید بری دکتر قلب بااون درمورد حاملگیت مشورت کنی
حتی دکتر زنان هم بلد نیست درموردش
اگر دکتر قلبت اجازه داد حامله شو

محیا جان راست میگه وقتی در موردش نمیدونيم چي بگيم؟

وقتی ک اجازه داد حالا برو با دکتر زنانت این موضوع رو درمیون بذار و گفته ی دکتر قلبت رو بهش بگو تا اونم بدونه چجوری راهنماییت کنه و چ قرص هایی بهت بده تا حامله بشی

گفتم دوباره بزارم شاید کسی ندید :blush:

اوهوم پس من بخوام حامله بشم خیلی پول میخوام :confused:

عزیزم حتما زیر نظر متخصص قلب باش برا بارداريت

پول چرا؟

باشه حتما. اما قلبم مشکلی نداره یعنی اذیتم نمیکنه.ولی خب حاملگی شوخی بردار نیست

سلام عزیزم.پرولاپس دریچه قلب برای هر دریچه اتفاق میفته ولی در عموم مردم بیشتر در مورد دریچه میترال گفته میشه.شما هم دریچه میترالت پرولاپس داره؟
درجاتش سه نوعه:
Mild
Moderate
Sever
قبلا چه زمانی اکو دادی و جوابش چی بود؟

اصلا نمیدونم چیه .من 27 سالمه وقتی 15 سالم بود احساس کردم قلبم درد میکنه رفتم دکتر و نوار قلب گرفت و گفتش که پرولاپس داری و مشکلی نیست و 80 درصد مردم اینجورین… هیچ دارو یا چیز خاصی هم نداد
هیچوقت اکو ندادم

منم پرولاپس دارم سوالت چی بود عزیزم؟

من همونجوری که گفتم 15 سالم بود بهم گفتن پرولاپس داری و بعدش هم دیگه پیگیر نشدم هیچوقت هم مشکلی نداشتم حالا میخواستم بدونم که واسه بچه دار شدن مشکلی پیش نمیاد؟

نه عزیزم هیچ مشکلی نداره من الان دومین بارداریمه
من تپش قلبم زیاد بود اکو کرد دکتر فهمیدیم

اکثر خانوما این مشکل دارن درمان خاصیم نداره دکتر به من گفت هروقت تپش قلب اذیتت کرد یدونه پروپانول بخور توبارداریم که خداروشکر مشکلی نبود

پس مشکلی نیست.مرسی :blush:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.